Sośnica Zakopane

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: BarbaraB64 »

Gabrysiu zleci szybko tym bardziej że kilka spraw do załatwienia przed wyjazdem bo potem jak wrócę 13 września to 20 już stawiam się w Ustroniu na oddziale ;) będzie więc czas na przepierkę i ponowne pakowanie się :D Gabrysiu napisz mi jeszcze ile dni przed wyjazdem dzwoniłaś do Sośnicy w sprawie pokoju .
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: Gabriela »

Basiu ja tam kilka razy dzwoniłam bo jak mówiłam ci zależało mi na tym żeby mąż miał ten płaski telewizor :roll: :lol:
Wszystko idzie załatwić u nich tylko skąd mają wiedzieć jak nikt nie powie :roll:
Już ci pozytywnie zazdraszczam :serce: :serce: :serce: Cudne miejsce,fajny czas. Życzę ci abyś trafiła na przesympatyczną ekipę.
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: BarbaraB64 »

Gabrysiu mam nadzieję że fajna ekipa się zbierze na turnusie :) napisałam na priv .
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: Gabriela »

Basiu zapomniałam ci dodać ze tam są bardzo wysoko brodziki,wiec moze to cię ucieszy,ze twoje kolanko będzie pracować...
A przynajmniej w moim pokoju tak było ;
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: BarbaraB64 »

Widziałam właśnie na zdjęciach pokoi że muszą być wysokie ,miałam porównanie na zdjęciu do umywalki ;) Pozostaje się modlić żeby się nie zablokowało moje kolanko :)
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: Gabriela »

Cyk cyk cyk, Basia to już w sobotę zaczynasz turnus. Tak ci zazdraszczam :serce: :serce: :serce:
Fajne miejsce,fajna prowadząca :lol: Poprostu już tęsknie.
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: Gabriela »

Basiu mam nadzieję ze chociaż w pokoju trafiła ci sie fajna koleżanka,
która nie chrapie tak jak ja :roll: :roll: :roll:
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: BarbaraB64 »

Gabrysiu koleżanka w pokoju była bardzo fajna .Może trochę opiszę mój pobyt w Sośnicy dla zainteresowanych ;) Budynek pensjonatu wiekowy bardzo i wymagający remontu , tylko nieliczne pokoje były już odnowione ale wszędzie było czysto , cały personel pensjonatu bardzo Miły i pomocny we wszystkim . Jedzenie bardzo dobre , takie domowe i bardzo dużo także nikt głodny na pewno nie chodził . Jeżeli chodzi o zabiegi to według mnie baza zabiegowa bardzo ale to bardzo skromna także jeżeli komuś kto wybiera turnus rehabilitacyjny zależy na rehabilitacji z prawdziwego zdarzenia , wykonywanego przez specjalistów to w Sośnicy tego nie znajdzie np. masaże jak ktoś chciał żeby wykonywał człowiek który zna się na tym bardzo dobrze to musiał wykupić prywatnie . Masaże w ramach turnusu były bardzo limitowane i chyba tylko kilka osób je miało , na pierwszym miejscu była borowina , krioterapia , laser i gimnastyka . Ekipa na turnusie super , poznałam wielu Wspaniałych i Sympatycznych ludzi . Mój pobyt oceniam na plus , miejsce godne polecenia chociaż warunki lokalowe jak pisałam skromne , jeżeli jakieś uwagi mam to nie do personelu pensjonatu a do organizatora bo nie wszystko ze strony biura turystycznego było ok .Tyle mojej skromnej opinii o turnusie rehabilitacyjnym w Sośnicy .
forumowicz

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: forumowicz »

Basiu , nie taka skromna , ważne, że nie zamknęła się tylko słowami : było świetnie .

dziękuję i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sośnica Zakopane

Post autor: Gabriela »

Kochana cieszę sie ze masz opinie na plus. Mnie sie tam bardzo podobało. Gdyby nie to że nie wracam w to samo to chętnie bym pojechała.

... Chociaż do Zakopanego napewno wrócę :serce:
ODPOWIEDZ