Sanatorium Watra Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
andrzej1907
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 01 wrz 2015 15:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Sanatorium Watra Krynica Zdrój

Post autor: andrzej1907 »

Wróciłem właśnie z sanatorium Watra. A więc mam bieżące wiadomości na temat. Samo sanatorium znajduje się na sporej górce tak że dla osób z problemami z chodzeniem lub sercowo-wydolnościowej raczej nie polecam. W samym sanatorium jest wina zatrzymuje sie na 4 kondygnacjach z tym ze na 1 obowiązkowo naprzeciwko recepcji.Pokoje są różne tzn jedynki bardzo ciasne, dwójki w miarę ale też nie za duże . Trójki są w zasadzie największe.
Zabiegi są na trzech kondygnacjach . Bardzo miła obsługa. Personel medyczny też bardzo miły zwłaszcza pielęgniarka Wiktoria.
Na 3 piętrze znajduje się taras i tu moja uwaga . Taras nie jest odpowiednio zagospodarowany. Powinny być wymienione ławki i foteliki bo aż wstyd żeby coś takiego było. Powinny też być jakieś leżaki dla osób opalających się , nie jest to duży koszt. Tylko trzeba trochę chcieć.
Pokoje są sprzątane na bieżąco . Panie na prawdę się starają. Ręczniki dostaje się dwa jeden większy i jeden mniejszy.
Jedzenie jest w miarę dobre jak na warunki sanatoryjne. Wydawanie posiłków bardzo sprawne.
W sanatorium nie ma żadnej kawiarenki ani klubu i to poważnie ogranicza poznawanie się. Trzeba organizować się spontanicznie.
W okolicy bliskiej znajduje się restauracja Gruzińska. Do tańców jest trochę dalej. Polecam u górala za Hawaną po prawej stronie Kawiarnia Tu i Teraz.
zbiibri
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 366
Na forum od: 06 lut 2012 18:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Watra Krynica Zdrój

Post autor: zbiibri »

:roll:
zbiibri
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 366
Na forum od: 06 lut 2012 18:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Watra Krynica Zdrój

Post autor: zbiibri »

andrzej1907 pisze: 16 lip 2019 19:15 Wróciłem właśnie z sanatorium Watra. A więc mam bieżące wiadomości na temat. Samo sanatorium znajduje się na sporej górce tak że dla osób z problemami z chodzeniem lub sercowo-wydolnościowej raczej nie polecam. W samym sanatorium jest wina zatrzymuje sie na 4 kondygnacjach z tym ze na 1 obowiązkowo naprzeciwko recepcji.Pokoje są różne tzn jedynki bardzo ciasne, dwójki w miarę ale też nie za duże . Trójki są w zasadzie największe.
Zabiegi są na trzech kondygnacjach . Bardzo miła obsługa. Personel medyczny też bardzo miły zwłaszcza pielęgniarka Wiktoria.
Na 3 piętrze znajduje się taras i tu moja uwaga . Taras nie jest odpowiednio zagospodarowany. Powinny być wymienione ławki i foteliki bo aż wstyd żeby coś takiego było. Powinny też być jakieś leżaki dla osób opalających się , nie jest to duży koszt. Tylko trzeba trochę chcieć.
Pokoje są sprzątane na bieżąco . Panie na prawdę się starają. Ręczniki dostaje się dwa jeden większy i jeden mniejszy.
Jedzenie jest w miarę dobre jak na warunki sanatoryjne. Wydawanie posiłków bardzo sprawne.
W sanatorium nie ma żadnej kawiarenki ani klubu i to poważnie ogranicza poznawanie się. Trzeba organizować się spontanicznie.
W okolicy bliskiej znajduje się restauracja Gruzińska. Do tańców jest trochę dalej. Polecam u górala za Hawaną po prawej stronie Kawiarnia Tu i Teraz.
A jaki pokój polecasz jadą razem z mężem czy trzeba wcześniej rezerwować żeby mieć 2 osobowy ?
Gość

Re: Sanatorium Watra Krynica Zdrój

Post autor: Gość »

Byłem tam w 2018r. i potwierdzam że Pani Wiktoria to jedna z wizytówek tego sanatorium choć większość Pań z obsługi jest fajnych ale co z tego jak właścicielem jest tam jakaś Spóldzielnia Samopomoc CHłopska z Wa-wy i tu zaczyna się problem nie tylko personelu ale i kuracjuszy. Jedni twierdzą że mało zarabiają i nie muszą za bardzo się przykładać do pracy na stołówce też o dokładkę lepiej się nie upominać. Poważnym problemem jest też brak parkingu no jeśli masz szczęście to postawisz auto przy ulicy koło sanatorium ale jak już stoi kilka samochodów to obok już ktoś ma chyba wydzierżawione pobocza i kasuje ok 150 zł za turnus. Zarówno Watra jak i obok Beskid to jedno wielkie nieporozumienie i powinni się cieszyć że ludzie jeszcze w XXI wieku chcą tam jeździć. Ktoś zapewne się cieszy że ma umowę z NFZ czy ZUS ale to ostatnim ogniwem w tym wszystkim jest kuracjusz na którym wszystko się odbija.
ODPOWIEDZ