Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: zbigniew165 »

Witaj Rybik. Ja jadę 1 lutego 2919 r do Chalkozyna, ale nie jest to sanatorium tylko Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy, gdzie w pakiecie są tylko dwa zabiegi, resztę można dokupić. Jeżeli chcesz do sanatorium, to wejdź na stronę Górnika, bo mają też dobrą ofertę. Oczywiście polecam Chalkozyn, bo byłem tam w marcu i jadę ponownie. Pozostałe, które wymieniła Gienia chyba są droższe. Może zabierzesz się w tym terminie, to będzie nas więcej z forum, bo już małą ekipę mamy. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: wiktor64 »

Witam kolego czepek musisz se wziaść z saba jest obowiazkowyalbo kupić
na miejscu woda jest ciepła głeboko ne jest 1,5 m cwiczenia sa ok ale zalerzy
na kogo trafisz sa 3 osoby które prowadza naj lepiej robi to kobieta czas ćwiczen
do 30 min pózniej robisz co chcesz przez 15 min miłego wypoczynku kolego ci życze
ja byłem zadowolony :D
Awatar użytkownika
Rybik
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 02 sie 2019 11:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: Rybik »

Dziękuję Wiktor za info obym trafiła do MSWiA ale jeszcze muszę poczekać w kolejce. :lol: :serce:
Awatar użytkownika
Rybik
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 02 sie 2019 11:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: Rybik »

Jestem kobietą :lol: niczym jak MCSkłodowska :twisted:
Awatar użytkownika
Rybik
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 02 sie 2019 11:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: Rybik »

Gieni i Zbyszkowi też dziękuję za info będę się starać, kiedyś pewnie uda się spotkać :D
mecenas51
Posty: 3
Na forum od: 14 lis 2010 19:23

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: mecenas51 »

Drugi raz piszę opinię o MSWiA w Kołobrzegu i nie wchodzi dlaczego ?.
forumowicz

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: forumowicz »

Spróbuj najprostszego sposobu : cofnij strzałeczką , przezornie skopiuj tekst , żeby wcisnąć wyślij nie wspomnę bo obrazisz się ;)
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: Chmurka07 »

Jako, że przed tygodniem wróciłam z MSWiA Kołobrzeg dodam kilka słów świeżych informacji, a nuż komuś będą przy przydatne.
Ogólnie sanatorium jest przyzwoite i godne mego polecenia. Skupię się jednak na zmianach jakie zaistniały w ostatnim czasie bowiem był to mój powtórny pobyt (pierwszy w 2015) Przyjęcie do sanatorium wyjątkowo sprawne ( tego samego dnia kończył się i zaczynał nowy turnus) Na miejscu byłam 0k godz 10.00 - 30 min w kolejce, kluce do pokoju od ręki, pokój czysty, pusty i 3-osobowy.Niektórzy musieli mimo wszystko trochę poczekać na posprzątanie. Wewnątrz budynku remont zakończony.Prowadzone są prace remontowe na balkonach niskiego budynku. Zabiegi bez większych zmian i rewelacji jednak z lekarzowi można było sugerować co się chce i chętnie to przepisywał.Kawiarnia po remoncie z nowym właścicielem od dwóch lat- ładna , przytulna i tańce codziennie( czasami płatny wstęp). Stołówka- jedzenie takie sanatoryjne ale smaczne, urozmaicone dla mnie wystarczające. Jesli mi czegoś brakowało to zup mlecznych na śniadanie( nie było codziennie).Napoje, owoce , słodycze czy tak zwane zachcianki nie problem dokupić.
Istotna dla mnie rzecz internet dostępny na WiFi w całym budynku.
Z pobytu jestem bardzo zadowolona bo towarzystwo w jakim było mi dane przebywać było wręcz znakomite. Zarówno koleżanki w pokoju ( kolejny raz miałam szczęście)jak i zaprzyjaźnieni kuracjusze byli i są wspaniali.
Pogoda niezbyt nas rozpieszczała ale nie można narzekać , były spacery po plaży, po deptaku, mieście.....ale było tez testowanie parkietów. :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14539
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: GIENIA »

Miło czytać , że Ktoś wrócił zadowolony :D dzięki Chmurko za opinię :kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11633
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: Atina »

Chmurko dziękujemy na opis :kwiat:
ODPOWIEDZ