Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: ula509 »

beatricze pisze: 10 sie 2019 07:29 Ula bardzo dziękuję za program kulturano oswiatowy. Ale to znaczy, że czytasz nie uważnie. Kołobrzeg jest mi znany i wycieczki też.pozdrawiam
Mnie też jest Kołobrzeg znany, wycieczki też, ale przecież nie tylko dla Ciebie tu piszę, Beatricze. ;) :)
Przysłowie, które zacytowałaś było dobrą okazją do wykorzystania.
Jeśli się na forum pisze, to się trzeba liczyć z innym odzewem niż zamierzony.
A tak właściwie do czego w efekcie zmierzałaś cytując to przysłowie??? :mrgreen:
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: ula509 »

lubelanka64 pisze: 10 sie 2019 08:54 warto skorzystać z wycieczki do ogrodów w Dobrzycach. Kompozycje tematyczne mogą być inspiracją dla lubiących rośliny. Wypoczywajcie....i wykorzystajcie czas dla swojego pożytku.
Dzięki. W Ogrodach bywałam wiosną, są wtedy zachwycające wszystko kwitnie na potęgę. Aranżacja kącików wypoczynkowych, architektura ogrodowa, ciekawy sposób cięcia żywopłotów z bukszpanu, wieża widokowa, labirynt pod nią, japoński ogród, oto niektóre ciekawostki. Baba Jaga z ławką do robienia sobie zdjęć. Nawet kiczowate aniołki na drzewach tam mają swój urok. Też bym zachęcała.
A jeśli się komuś coś podoba, jest olbrzymi market z art. do domu i ogrodu. Nawet miód mają. 8-)
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: beatricze »

Ula bez urazy ale czytaj co piszesz. Cytujesz mnie więc odpowiedzi masz od adresata. A co miał autor na myśli? Gdybyś uważnie czytała inne też odpowiedzi na mój post to wiedziała byś do kogo to i o co chodzi. Pozdrawiam
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: ula509 »

Tak, masz rację, wszystkiego dobrego. :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: Już ok? :D
forumowicz

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: forumowicz »

Ula , gratuluję cierpliwości - dobrej kuracji :kwiat:
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: ula509 »

Dzięki Bibi. ;) Po zmianie zabiegu teraz już wszystko jest w porządku. Jutro wolne.
Na terenie sanatorium jest mini park z plenerową siłownią. Więcej chętnych jest jednak do siedzenia na ławeczce niż do ćwiczeń, ale się czasem zdarzają 'sportowcy'.
Tuż obok w parku po drugiej stronie ulicy są 'koncerty dzienne'. Stare przeboje zbierają oklaski ludzi siedzących w parku.
Jest ok. :serce:
Awatar użytkownika
Rybik
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 02 sie 2019 11:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: Rybik »

wiktor64 pisze: 09 sie 2019 22:45 Witam :D
Jestem po balettach st godz s23 00
A jeszcze i jedno nikt tu nie sprawdza
Czy jesteś w pokoju o 22,00 jeśli się spuznasz z baletow tszeba wchodzić wejściem tylnmy
Ale do 22,40 wszystko zamykają tagrze nie jest źle.
Napisz coś więcej o baletach w Msw, jaka muza, zespół i jak jest rocznikowo.
A jak wraca się z baletów w Msw to też do 22.40.
Dzisiaj też walczysz na parkiecie?
Pozdrawiam i życzę dobrego wypoczynku na Nowy tydzień nowych wyzwań :lol:
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: beatricze »

Jak sama nazwa wskazuje to przebywaja tam ludzie z MSWi A. A to nie jest już młodzież. Oni z sentymentu tam jeżdżą. Bo teraz nie ma już resortowych wczasów. Wiem średnia to 70+
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: malgorzatas »

Ula i Wiktor....dziękujemy za relację...fajnie się czyta... :)

Jak ja byłam w Połczynie to ziemniaki były na kulki ....każdy dostał po jednej.... :lol: :lol: i żyję... ;)

Bawcie się dobrze i życzę udanych zabiegów :)
ula509
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 315
Na forum od: 15 sty 2019 21:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kołobrzeg MSWiA - Opinia z pobytu

Post autor: ula509 »

Jestem akurat przy 'porannej' ;) kawie, to przeczytałam. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, więc pewnie panowie się i do tego przyzwyczają. Żołądek najpierw burczy, potem się kurczy. :)
Dzisiaj niedziela bez zabiegów, leniwy spacer plażą. Po obiedzie może jakaś dalsza wycieczka.
ODPOWIEDZ