Sanatorium LWIGRÓD w Krynicy Zdroju

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Sanatorium LWIGRÓD w Krynicy Zdroju

Post autor: bista »

Może ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat tego sanatorium? Wyjeżdżam tam 12 sierpnia z NFZ.
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Sanatorium LWIGRÓD w Krynicy Zdroju

Post autor: beatricze »

Witam
Super sanatorium.Juz jest basen i kawiarnia i tańce.Zabiegi okey.Stołówki są dwie.Jedzenie trochę monotonne dla NFZ.Obiekt w samym centrum, wszędzie blisko.Prosto schodami na pyszne lody.A sama Krynica rewelacja. Jest co robić od rana do wieczora.
Miłego pobytu
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium LWIGRÓD w Krynicy Zdroju

Post autor: bista »

Witaj, próbowałam się dodzwonić o rezerwację pokoju, ale panie w recepcji wcześniej mówiły, że one dostają gotowe listy. Gdy ponownie dzisiaj dzwoniłam, to okazało się, że już są listy i nic nie da się zrobić. Niestety, mam ponoć pokój 3-osobowy w tzw. studio,na 4.piętrze, od strony jakiejś góry, podejrzewam, że ciasno i oczywiście 1 łazienka na 4 os., bo jeszcze do tego dołączona jedynka. Zaczyna mnie to przerażać, może coś więcej mogłabyś napisać, jak jest w tych 3-osob. pokojach w studio. Jadę już w poniedziałek 12.08, więc będę wdzięczna, jeśli coś napiszesz do niedzieli. Pozdrawiam :kwiat:
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Sanatorium LWIGRÓD w Krynicy Zdroju

Post autor: beatricze »

Najlepiej być o 6:00 rano. Kiedy ja byłam to pielęgniarka przydziela pokoje. No cóż trzeba prosić o mniejszy. Ja byłam w 2 osobowym od strony ulicy. Było nieźle. Na górę no cóż słabo. Ciągłe ciemno. Bo to jest wysoko. Ale tam komercyjne maja pierwszeństwo. Powodzenia
Awatar użytkownika
rozantka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 193
Na forum od: 14 mar 2013 14:27
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Sanatorium LWIGRÓD w Krynicy Zdroju

Post autor: rozantka »

Witam . Byłam w Lwigrodzie w lipcu. Pokoj miałam najpierw w studio dwuosobowy i drugi dwuosobowy na jedną łazienkę.
Widok na murek i górę. Cały dzień było ciemno i trzeba było palić światło.
Potem zamieniłam też na dwójkę ale nie w studio. Widok prawie ten sam ale 2 piętra wyżej więc murku nie było tylko drzewa i trawa.
Nie było kawiarni bo w remoncie była i jedną stołówkę też remontowali więć zrobili prowizorkę z holu.
Jedzenie da się przeżyć. Gimnastyka w basenie super. Zabiegi bardzo sprawnie były wykonywane mimo dużej ilośći kuracjuszy.
Położenie obiektu super. W centrum,. Pozdrawiam oczekujących w kolejce.
gosiagosia85
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 26 kwie 2017 20:31

Re: Sanatorium LWIGRÓD w Krynicy Zdroju

Post autor: gosiagosia85 »

Witam.
Może się ktoś od 6.09 wybiera do tegoż sanatorium??
ODPOWIEDZ