Super turnus rehabilitacyjny

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Małgosia69 »

Bardzo proszę o podpowiedź. Poszukuje w trybie pilnym naprawdę dobrego turnusu rehabilitacyjnego. z Dużą ilością zabiegów i dobrymi warunkami pobytu. Cena nie ma zbytniego znaczenia. Duże dofinansowanie z pracy. Termin czerwiec 2020r. Ale wybór muszę podjąć teraz. I poprosić o kosztorys. Chętnie nad morzem,ale nie koniecznie. Bardzo dziękuję za podpowiedzi. :serce: :kwiat: :) Aha turnus na narząd ruchu. :)
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7129
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: jacky6 »


Neptun Jantar.
One way ticket.

:mrgreen: :ugeek:

Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Felice »

Jeżeli zależy Ci na dobrej rehabilitacji to polecam Wojskowy Busko,a ogólnie Busko ze względu na siarkę.
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 595
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Gaba »

jacky6 pisze: 09 sie 2019 22:37
Neptun Jantar.
One way ticket.

:mrgreen: :ugeek:

Jantar tak,ale warunki pobytowe są lepsze w Medyku...jak w hotelu ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14545
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: GIENIA »

A zadzwoń Małgosiu do Górnika w Iwoniczu Zdroju :roll:
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Małgosia69 »

Dziękuję Wam Niezawodni za podpowiedzi. :serce: :D Jantar super ponoć ośrodek,ale zabiegi bardziej prądowe, mało kąpieli. A ja po onko prawie 6 lat temu i same prądy prady, to tak sobie. Też myślałam i Busku i Wojskowym,ale nie wiem czy z tego.samego powodu pozwolą mi na kąpiele siarkowe. A po to przecież tam się jedzie. Ostatnio w Ladeczku lekarze nawet nie chcieli słyszeć o kąpielach radiowych. :( Ale Górnik w Iwoniczu??? To może być pomysł. ;) Muszę koniecznie zerknąć na ich stronę. Zastanawiałam się też nad Bałtykiem w Kołobrzegu,ale albo ja nie gramotna,albo u nich nic takiego nie ma. Poza tym skórę pewnie by zdarli. Przede wszystkim zależy mi na zabiegach. Jeszcze raz dziękuję :serce:
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Małgosia69 »

Oczywiście miało być kąpielach radonowych :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Felice »

No radon i onko absolutnie nie idą w parze. Generalnie żadne zabiegi bodźcowe nie mogą być. Ale Wojskowy w Busku dysponuje takim wachlarzem zabiegów o których tylko pomarzyć można. Zapewniam,że lekarz tak Ci je dopasuje byś naprawdę skorzystała z ich dobroci. Przede wszystkim jest tam terapia manualna której w innych ośrodkach nie uświadczysz. Podobnie zresztą w Wojskowym w Ciechocinku,ale Busko ma lepsze warunki socjalne.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Małgosia69 »

Felice do Ciechocinka mąż mnie nie puści. :lol: :lol: :lol: źle mu się kojarzy, a koledzy śmiechem ponoć by Go zabilo :lol: :x :shock: A nie wiesz co z siatką i onko??? Fajnie by było. :)
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: beatricze »

Po 6 latach jeżeli wyniki w normie. To tak może być nawet co 2 dzień. Ale rehabilitacja to nie tylko siarka. Podstawą jest gimnastyka indywidualna. Polecam
ODPOWIEDZ