Super turnus rehabilitacyjny

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2560
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Mazrena »

Kołobrzeg i Bałtyk to super, jeżeli Tobie dofinansuje zakład pracy to raczej bez różnicy, że Bałtyk nie maja turnusów rehabilitacyjnych -- finansowanych z PFRON . W Kołobrzegu turnus reh dofianasowany z PFRON to Muszelka Verano Posejdon --- w centrum lub Arka POLECAM :) :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14539
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: GIENIA »

Z dofinansowaniem ma jeszcze Amber , ale zabiegi mało ambitne , dobre zabiegi ma też Niwa .
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: malgorzatas »

Kormoran też ...ale nie wiem jakie tam są zabiegi....
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14539
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: GIENIA »

Przeciętne :roll:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: medi »

Jeżeli chodzi o zabiegi to niestety polecam nielubiane przeze mnie Świnoujście :lol: :lol: :lol: i Sasankę .Panie rehabilitantki przykładały się bardzo do tego co robią ,czas zabiegów aż za długi (nudziło mi się :lol: :lol: ) no i malutki basenik z cieplutką jak nigdzie wodą .Niestety pokój trzyosobowy to dla mnie już tłok ,trochę kombinowania z tym którą windą na który zabieg jechać ,do miasta daleko (ale jeździ jakiś autobus) no i potańczyć to trzeba niestety gdzie indziej ,ale do zabiegów się nie przyczepię .
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: medi »

Teraz dopiero odkryłam siarkę w basenie z wodą siarczkową w Solcu Zdroju .Nikt i nic nie zrobiło mi jeszcze tak dobrze jak ta siarka :twisted: :twisted: :twisted: widać odezwała się moja diabelska natura ,ten upajający zapach siarki śni mi się teraz po nocach :oops: :oops: i muszę tam koniecznie wrócić :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14539
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: GIENIA »

No popatrz medi ... :) a ja z wszystkich osrodkóe KRUS-owskich na ostatnim miejscu oceniam Sasankę , jeśli chodzi o zabiegi :roll:
Solec miałam ze zwrotu i nie chciałam :cry: chyba źle zrobiłam :roll:
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Małgosia69 »

Dobry wieczór. :) Dopiero teraz mogłam zerknąć na forum ,a tu oooo super :lol: Dziękuję Wszystkim za pomoc. :serce: Sprawdziłam wszystkie Wasze propozycje. Niektóre bardzo kuszące. Ale niestety najczęściej w pakietach są dwa, trzy zabiegi dziennie. Myślałam o tym,żeby zamówić turnus z większą ilością zabiegach. Tylko ponieważ muszę mieć kosztorys , to trudno byłoby ośrodkowi taki zrobić. :shock: Ceny zabiegów są różne od kilku do kilkunastu złotych, poza tym nie wiadomo czy na taki wybór pozwoli lekarz. Jutro spróbuje się dodzwonić do Buska , może uda mi się dowiedzieć czegoś więcej.
Moje ulubione Świnoujście nie ma niestety dobrych turnusów. A szkoda.
Zerknęłam na Arke Kołobrzeg i włos mi zbielał. Za tydzień trzeba zapłacić tyle co za dwa tygodnie w wojskowym w Busku. :shock: :shock: A wydawało mi się że tam jest drogo.
No ale może trza będzie poszukać czegoś innego. Tylko co :?: 8-)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Felice »

Wojskowy w Busku oferuje w cenie
6 zabiegów dziennie (w tym krioterapia ogólnoustrojowa i basen rehabilitacyjny) – łącznie w turnusie 13 dniowym 72 zabiegi, a w turnusie 20 dniowym łącznie 108 zabiegów,
suplementację mikroelementami i witaminami,
całodobową opiekę lekarsko-pielęgniarską,
całodzienne wyżywienie (3 posiłki serwowane do stolików),
zakwaterowanie – pokoje 1 i 2 osobowe, apartamenty (telefon, TV, lodówka, czajnik bezprzewodowy),
oraz dodatkowo do wyboru 6 zabiegów gimnastyki ogólnousprawniającej lub 6 zajęć Nordic Walking.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Małgosia69 »

Felice czyli full wypas :D :D A jeszcze do tego pakietu ostatni zabieg ,a jakże ważny - parkietoterapia. :lol: :lol: Oby tylko sił starczyło na te wszystkie przyjemności. Bo chęci to jedno, a siły to drugie. ;) :lol:
ODPOWIEDZ