Super turnus rehabilitacyjny

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: zbigniew165 »

Małgosia69 witam. Zerknij na stronę KORAB w Świnoujściu. Mają turnusy rehabilitacyjne po dobrej cenie, a zabiegi jak wcześniej czytałem na forum też dobre. Sam chciałbym tam pojechać. Tańce naprzeciwko w Energetyku. Pozdrawiam :)
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: beatricze »

Małgosiu dobrze wybrałaś bo Perla to czuć jedzeniem bo na dole stołówka. A koral jest z boku i jest okey. A siarka to będzie na tobie więc żaden problem. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Małgosia69 »

Zbyszku kilka lat temu byłam na turnusie w Korabie, jeszcze przed remontem. Nie było wtedy windy, wchodziłam na drugie piętro schodami. Na tańce faktycznie chodziliśmy do Energetyka, wtedy najbardziej oblegana kawiarnia. Wszędzie bliziutko. Super. :D Ale zabiegu takie sobie, brak mokrych, basenu. Teraz nie wiem, muszę poczytać w necie. W sumie jeszcze nie płaciłam zadatku, tylko zrobiłam rezerwacje w Busku. Świnoujściu bardzo mi się podobało. Byłam w Bałtyku, Światowidzie i właśnie w Korabie. I tam najlepiej.mi się podobało. :D Beatrycze dzwoniłam do Buska milion razy,ale ani razu się nie dodzwoniłam żeby zrobić zamianę budynku. Chyba więc jeśli zdecyduje się jednak na Busko to zostanie Korab. Muszę jeszcze ostatecznie przemyśleć i podjąć decyzję. Miłego wieczorku. :kwiat: :)
ODPOWIEDZ