Ustroń Narcyz

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Fruzia
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 09 paź 2019 14:47
Oddział NFZ: Śląski

Re: Ustroń Narcyz

Post autor: Fruzia »

Na podłogach jest wykładzina zmywalna na szczęście i jest czysto. co do zabiegów to mogę napisać tylko o tych ,które ja miałam.
Fruzia
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 09 paź 2019 14:47
Oddział NFZ: Śląski

Re: Ustroń Narcyz

Post autor: Fruzia »

Na podłogach jest wykładzina zmywalna taka ,którą się klei na gorąco .Jest czysto , chociaż jak dla mnie przynajmniej mogliby pomalować ściany. Na zabiegi trzeba dochodzić .
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 929
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń Narcyz

Post autor: lubelanka64 »

Fruzia :kwiat: :kwiat: pytałam o konkretne sprawy....nie odpowiedziałaś....temat brzmi 'Opinie o sanatorium". Wątek o wymianie "uprzejmości" w innym miejscu. Pozdrawiam wszystkich :)
Barb1+-
Posty: 2
Na forum od: 17 cze 2021 15:54
Oddział NFZ: Śląski

Re: Ustroń Narcyz

Post autor: Barb1+- »

Sanatorium narcyz ,jedzenie mało i niesmaczne Często chłodne ,skolczale ziemniaki ..Kuracjus, traktowany jak zło konieczne .Nie polecam .tego sanatorium .
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14342
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Ustroń Narcyz

Post autor: GIENIA »

Skoro jedzenia mało i na dodatek niesmaczne , to faktycznie sanatorium nie jest godne polecenia ;) , bo zabiegi w nim , to w sumie sprawa nieistotna ;)

Może napisz coś więcej , np na temat zabiegów :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20122
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ustroń Narcyz

Post autor: Felice »

Gienia, są tacy co jadą do sanatorium na jedzenie ;) , co tam zabiegi, klimat... to nic nie znaczące dodatki :lol:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24568
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ustroń Narcyz

Post autor: ewasz »

I to jest na to dowód Felice, że na full wypas żarełko jadą :lol:
Tragedia :shock:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14342
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Ustroń Narcyz

Post autor: GIENIA »

Felice , Ewasz , macie rację .
Czasami pytając kogoś jak było w tym , czy innym sanatorium , odpowiedź zaczyna od ilości i jakości jedzenia .


Barb1 , skoro już poruszasz temat wyżywienia , to mam prośbę ....
To , czy niesmaczne , to indywidualny odbiór naszych kubków smakowych , jedni jedzą coś z apetytem , innych sam wygląd , czy zapach tej samej potrawy odrzuca :?
Jednak , ilość to też pojecie bardzo względne . Napisz zatem , proszę , konkretny jadłospis z danego dnia , tzn. co konkretnie i ile zostało podane na każdy z posiłków . To , że dla Ciebie mało , nie oznacza , że dla każdego . Po przedstawieniu jadłospisu , czytający sami będą mogli ocenić , czy to dla nich , mało , w sam raz , a może za dużo .

Miłego pobytu :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20122
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ustroń Narcyz

Post autor: Felice »

Jeżdżę dużo, a nawet bardzo dużo. Nie zdarzyło mi się żebym gdziekolwiek narzekała na wyżywienie. Ani ilość, ani jakość nie była taka, by narzekać.
Jak coś mi nie pasuje to zjem gdzie indziej.
Zdarzyło mi się kiedyś siedzieć przy stoliku z małżeństwem, które każdy posiłek zaczynało od krytykowania generalnie wszystkiego. Powiedziałam w kategoryczny sposób, że nie życzę sobie tego bo nie jest to na miejscu i bardzo niekulturalne. Zmienili stolik, a my mieliśmy święty spokój.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14342
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Ustroń Narcyz

Post autor: GIENIA »

Mam dokładnie tak samo :) Nigdy nie narzekam na wyżywienie .
Nie odpowiada mi coś , nie jem i nie obrzydzam innym , typu , takie świństwo będzie jedli :?: bo takie głosy niejednokrotnie się słyszy .
Nie lubię zupy szpinakowej , a wiedząc , że będzie na obiad , poszłam nieco później , gdy przy stoliku kończyli ją jeść . Już sam jej zapach mnie odrzuca , nie oznacza to jednak , że nie była smaczna . Ludzie jedli z apetytem .
ODPOWIEDZ