"Hutnik" Szczawnica

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Lucy
Posty: 1
Na forum od: 05 lut 2010 14:01

"Hutnik" Szczawnica

Post autor: Lucy »

Witam ,

Miałam skierowanie do tego sanatorium w terminie styczniowo-lutowym ,wytrzymałam jedną noc.Piszę by odradzić wszystkim ,którzy dostają tam skierowania ,chodzi mi o jedynie o miesiące zimowe,gdy temperatura na dworze poniżej zera a w pokoju sanatoryjnym co prawda w plusie ale około 15 stopni Celsjusza.
Mój mąż wpisywał się kilkakrotnie do księgi gości Hutnika , za każdym razem jego wpisy są usuwane ,postanowiłam znaleźć coś w internecie,gdzie nikt opinii nie będzie kasował i bardzo się cieszę,że znalazłam to fotum:)

Wracając do Hutnika .
Na samo wejście zdziwił mnie fakt przemykających korytarzami kuracjuszy ubranych w kurtki.W sali zabiegowej gdzie przyjęła nas grubo ubrana pielęgniarka dowiedzieliśmy się,że po prostu trzeba się ciepło ubrać.Dodam,że cała obsługa poczynając od pielęgniarek po kelnerki i sprzątaczki okutana jest w ciepłe swetry.
W pokoju jak już pisałam zimno,grzejnik letni,w łazience takiego cudu techniki brak!!
W korytarzach zamontowane dmucchawy,które powodują przeciągi i potworne kapliczne zimno!!!

Obok w pokoju trzy panie opuszczały sanatorium chore!!

Zdecydowanie odradzam!!!

Pozdrawiam

Lu
niezapominajka30
Posty: 2
Na forum od: 18 lut 2010 15:35

Re: "Hutnik" Szczawnica

Post autor: niezapominajka30 »

Nie wiem jak jest zimą? Byłam tam latem 2008. Wrażenia bardzo dobre... W letnich miesiącach było super.
ODPOWIEDZ