Sanatorium "Solinka" Polańczyk

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Sanatorium "Solinka" Polańczyk

Post autor: forumowicz »

Owszem , mogę :)

MarzenaS ... pisze .." By dostać pokój 1 osobowy trzeba przyjechać dzień wcześniej , albo z samego rana w dniu przyjęć:( jest mało jedynek i nie ma rezerwacji kto pierwszy ten lepszy:)) "

No własnie , kogo stać na przyjazd przeddzień , kto sprawniejszy i może jechać noca , ten przyjedzie też wcześnie rano - a co z tymi schorowanymi , których nie stać na przyjazd dzień wczesniej i nie dają rady podróżować nocami , niejednokrotnie z przesiadkami - rezerwacji nie ma , a wszyscy teraz wiedzą , ze kto pierwszy , ten lepszy ...

to tyle gwoli wyjaśnienia
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sanatorium "Solinka" Polańczyk

Post autor: GIENIA »

Zgadzam się z tym co pisze Waldek .... z wejść na forum , widac , ze czyta nas bardzo duzo osób :) i czasami Ci na prawde potrzebujący , nie dostaną jedynek , przez tych co są sprytniejsi , sprawniejsi ... też udzielam dużo porad na forum , ale niektóre na priv ... min . ... jak otrzymać jedynkę :?
forumowicz

Re: Sanatorium "Solinka" Polańczyk

Post autor: forumowicz »

dzięki Ci Królowo ;) :D
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sanatorium "Solinka" Polańczyk

Post autor: Hipokryt »

Szanowny Waldku - Wielkie Dzięki za Twoje mądre słowa :D
Okazuje się, że z takim podejściem do przyznawania pokoi, kierownictwo ośrodka może tylko przyciągnąć wczasowiczów a prawdziwi kuracjusze będą omijać to miejsce szerokim łukiem. W bardziej cywilizowanych sanatoriach o przyznawaniu "jedynek" decyduje wyłącznie lekarz i kryteria medyczne.
MarzenaS
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 92
Na forum od: 05 lis 2016 16:54
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium "Solinka" Polańczyk

Post autor: MarzenaS »

Witam:)
Wszyscy tu macie rację i nigdy tego nie negowałam ani nie korzystam z jedynek bo uważam że są tacy co bardziej potrzebują i mają orzeczenia do tego, ale to nie ja ustalam te idiotyczne rozdzielanie pokoi tylko napisałam prawdę jak tam jest bo widziałam na własne oczy.
Pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 604
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium "Solinka" Polańczyk

Post autor: Czarodziej »

Byłem w Polańczyku w Solince w czerwcu gdzieś z 6-7 lat do tyłu i potwierdzam wszystko co napisała MarzenaS .
Najpiękniejszy mój pobyt w sanatorium, wyśmienite towarzystwo, b.dobre jedzenie, dużo atrakcji i personel medyczny i cywilny w obiekcie bardzo spolegliwy , np. bawił się z nami razem na wieczorku, choć obiekt zamykano zawsze na noc o 22 i sprawdzali obecność w pokojach.

Minusem brak miejsca w plenerze na większą imprezę typu grill, ale daliśmy radę i pod koniec turnusu w AMERPOLU wykupiliśmy , było super :!: :!: :!:
Nawet byłem na rozmowie ostrzegawczej u dyrekcji i dostałem " żółtą kartkę" :mrgreen: bo bylem organizatorem i wróciliśmy troooochę później i okrutnie zmęczeni...

polecam Polańczyk , Solinka the best :serce: :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium "Solinka" Polańczyk

Post autor: zbigniew165 »

Mogę tylko potwierdzić opinię Czarodzieja, bo byłem w Solince w 2016 r , lipiec w trójce na poddaszu, ale było nas tylko dwóch. Oczywiście z widokiem na Solinę. Nie było tam wtedy ZUS, a tylko komercja i NFZ. Pozdrawiam
kokos
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 29 gru 2019 10:55

Re: Sanatorium "Solinka" Polańczyk

Post autor: kokos »

Polecam ,ale latem.
forumowicz

Re: Sanatorium "Solinka" Polańczyk

Post autor: forumowicz »

prawda
Agador
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 23 lut 2020 18:00
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium "Solinka" Polańczyk

Post autor: Agador »

dziś dostałem elektronicznie potwierdzenie wyjazdu we wrześniu w dniach od 2 do 23 sanatorium Solinka Polańczyk 😊 ps czy ktoś ma doświadczenie z pobytu w tym sanatorium
ODPOWIEDZ