Nasz pobyt w Sanatorium Rolnik w Naleczowie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Tyija
Posty: 1
Na forum od: 08 wrz 2019 18:46

Nasz pobyt w Sanatorium Rolnik w Naleczowie

Post autor: Tyija »

W Sanatorium Rolnik w Naleczowie byliśmy w sierpniu 2019 roku jako kuracjusze pelnoplatni.Wynieslismy z tego pobytu same dobre wrazenia.Personel Sanatorium tak administracyjny jak i zabiegowy jest bardzo profesjonalny ,sympatyczny i odnoszący się do kuracjuszy z duza troskliwoscia.Budynek Sanatorium jest w bardzo dobrym stanie technicznym, wszelkie hole i korytarze zaopatrzone sa w kaciki do odpoczynku wyposażone w fotele stojące na pięknych dywanach, W pomieszczeniach tych w bardzo wielu miejscach znajduja się skupiska pięknej zieleni. Pokoje sa zadbane , regularnie sprzątane i wyposażone w nowe meble. Baza zabiegowa jest bogato i nowocześnie wyposazona a pracujaca w niej zaloga odnosi się do kuracjuszy z duza zyczliwoscia. W Sanatorium znajduje się piękny ,duzy basen pływacki w którym poza pływaniem można korzystać z gimnastyki wodnej. Duza zaleta jest dobrze dobrane menu zywieniowe , smaczne, wolne od zbędnych tluszczow, które nie pozostawia uczucia ciezkosci w zoladku. Sanatorium posiada kawiarnie w której odbywają się wieczorki taneczne . Dodac przy tym należy, ze Sanatorium zlokalizowane jest w centrum przepięknego parku naleczowskiego bogatego w starodrzew i pelnego rozlicznych atrakcji. W pobliżu znajduje sie tez oranzeria i pijalnia wod a obok niej luksusowa kawiarnia. Sanatorium dysponuje wystarczającym parkingiem dla samochodow. Atrakcyjnosc pobytu w miesiącu sierpniu podnosza także coroczne uroczystości dożynkowe i międzynarodowe zawody w sporcie balonowym. Nic dziwnego ,ze myslimy ,aby tam spedzic urlop kolejny raz. zadowoleni :
J i W.
forumowicz

Re: Nasz pobyt w Sanatorium Rolnik w Naleczowie

Post autor: forumowicz »

Słyszałam dobre opinie o tym ośrodku , Wy je potwierdzacie , to miłe - dziękuję :)
Awatar użytkownika
halina-s
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 318
Na forum od: 20 cze 2016 18:56
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nasz pobyt w Sanatorium Rolnik w Naleczowie

Post autor: halina-s »

Witam.Ja takze byłam w sierpniu w Nałeczowie w sanatorium Ciche Wąwozy i nie mam takich wspomnien :cry: :cry: Lecz duzo rozmawiałam z ludzmi ktorzy byli w Rolniku i nie słyyszałam złych opinii,ponoc jest to najlepsze sanatorium w Nałeczowie i w dodatku wspomagane przez Ministerstwo Rolnictwa.Pozdrawiam :) :) :serce:
ODPOWIEDZ