Sanatorium Rosomak

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Ola8899
Posty: 2
Na forum od: 16 wrz 2019 12:04
Oddział NFZ: Śląski

Sanatorium Rosomak

Post autor: Ola8899 »

Byłam w Sanatorium Rosomak w Maju 2019rok zabiegi super ok na mjejscu kadra co obsługuje pacjentów też super z Rosomak tylko Pani Doktor nie miała czasu dla chorych pacjentów wyzwala i krzyczała że ma dużo pisania na komputerze mówiła że za dużo chorych osób jest chciałabym żeby Doktorzy byli innni dla pacjentów wysłuchali i zrozumieli sytuację chorych osób a nie wladowywac się na chorych osobach Ola
dorka-jm
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 27 lis 2019 14:00
Oddział NFZ: Śląski

Re: Sanatorium Rosomak

Post autor: dorka-jm »

Jestem aktualnie w Rosomaku. Pokoje 1, 2, 3 osobowe, mój 1osobowy ładny, są różne, jedni chwalą inni narzekają. Wyżywienie skromne ale smaczne (no z wyjątkiem ziemniaków :) ). Ja miałam część zabiegów na miejscu a na część dochodziłam (jest busik można podjechać). Na miejscu jest kawiarnia. Polecam skorzystać z basenów solankowych, tężni. Ogólnie jestem zadowolona z pobytu, jest gdzie spacerować, do centrum ok. 30 minut.
Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy.
dromax
Posty: 1
Na forum od: 29 sty 2020 12:22

Re: Sanatorium Rosomak

Post autor: dromax »

:o Rosomak w Ustroń. Beznadzieja! Ziemniaki jak dla świń są podawane! Na część zabiegów trzeba jeździć (albo chodzić kilka km). Rygor jest! Jest wizytacja pielęgniarki o godz. 22.00! Zabiegi obowiązkowe - 75 zł kary za rezygnację z zabiegu!
ODPOWIEDZ