Muszyna Wiarus

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Muszyna Wiarus

Post autor: ewa11 »

Witam, jestem po kuracji w sanatorium Wiarus w Muszynie. Moje pierwsze wrażenie to szok, sanatorium na odludziu, koniec Muszyny (Muszyna Złockie).Pokój dla NFZ 3-osobowy, dla małżeństw i kuracjuszy ZUS taki sam dwuosobowy. (dlaczego nie wiem?) Jedynek niby nie ma, ale jak się okazało kilka osób miało. Więc jak nam się mieszka w trójeczce zależy od nas samych.
Zabiegi OK, Pani doktór otwarta na nasze prośby.
Basenu nie ma na miejscu. Dla kuracjuszy ZUS basen w sąsiednim sanatorium. NFZ- zabiegi do obiadu, dla ZUS zabiegi do kolacji. Do Krynicy bardzo dobre połączenie z przystanku obok sanatorium. Po kilkudniowym pobycie wszystko wygląda nie tak strasznie, a na koniec okazuje się ze Muszyna to fajne miejsce, szczególnie dla tych co lubią spokój. Wyźywienie Ok .Wieczorki taneczne na miejscu w kawiarence.Jesienią Muszyna jest bardzo piękna, a jeśli ktoś jest zmotoryzowany to jest dużo miejsc do zwiedzania.
Mimo moich pierwszych negatywnych odczuć uważam że pobyt był udany a szczególnie że zabiegi pomogły☺
.
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1778
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Muszyna Wiarus

Post autor: Andrzej1958 »

Pokój dla NFZ 3-osobowy, dla małżeństw i kuracjuszy ZUS taki sam dwuosobowy. (dlaczego nie wiem?) Jedynek niby nie ma, ale jak się okazało kilka osób miało.
Ewa
ZUS dla swoich kuracjuszy wymaga pokoi 1 i 2 osobowych. Jedynek jest kilka.
Byłem w październiku w Koronie. Odnośnie Muszyny mam podobne spostrzeżenia
Maria Maria
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 278
Na forum od: 21 gru 2019 14:56
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Wiarus muszyna Zdrój.

Post autor: Maria Maria »

8-) witam. Pytanko na świeżo. Jak jest TERAZ we Wiarusie ze ZUSU. DZIĘKI
Maria Maria
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 278
Na forum od: 21 gru 2019 14:56
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Muszyna Wiarus

Post autor: Maria Maria »

:shock: :o dziwne, 😜 że tam nikogo niema., 😜 😜 no cóż za miesiąc 🤔 ma nadzieję że będę. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ