Sanatorium Konstancja Konstancin Jeziorna

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Halina11
Posty: 1
Na forum od: 13 lis 2019 23:00

Sanatorium Konstancja Konstancin Jeziorna

Post autor: Halina11 »

W sanatorium Konstancja a może w hotelu Konstancja byłam po prawie trzech latach oczekiwania Niestety jakość świadczonych usług nie spełniła moich oczekiwań Po przyjeździe zostaliśmy zakwaterowani w pokojach które są zupełnie fajne i na tym koniec dobrych wiadomości Jak się okazało pan doktor nie miał nic konkretnego do zaoferowania większość zabiegów to tężnie 2 razy dziennie edukacja zdrowotna terapia zajęciowa terapia relaksacyjna , a wszyscy przyjechali leczyć kręgosłup i kończyny , a nie głowę nadmienię że np na terapia zajęciowej pan po pierwsze oznajmił że nie będzie przychodził punktualnie zawsze był Ok 20 minut po czasie po drugie przyniósł poskładane papierki i polecił układać je po czym stwierdził żebyśmy posprzątali bo on właśnie skończył zajęcia albo przyniósł nożyczki bibułę i polecił wykonać kwiatki ( (niewiem czy powstał choćby jeden) Zabiegi w Białym Domu oddalonym Ok 700 m to nie zabiegi sanatoryjne np borowina to plaster taki jak w aptece żadne zawijanie a na jonoforezę borowinową panie każą zabierać gaziki do pokoju prać suszyć i przynosić na następny zabieg ponoć ze względów ekologicznych Wydawało by się że mamy XXI wiek nie mówiąc o tym że zabiegi zaplanowane były tak że trzy razy trzeba było chodzić pół biedy jak ładna pogoda i zdrowe nogi gorzej jak pada wieje i do tego chore nogi Zapomnieć można o masażu czy tzw zabiegach mokrych Owszem jest basen solankowy ale nie na NFZ jak zapłacisz 20 lub 35 zł za wstęp na 90 minut to popływasz. Wyżywienie niesmaczne owszem sporo ale śniadania i kolacje dzień w dzień prawie takie same i diety niewiele różniły się od podstawowych posiłków chyba tylko tym że stały kartki przed talerzem bo skoro na dietę wątrobową dostaje się jajka na twardo surowe jabłka czy salceson albo zupę ogórkową to ktoś ma niewielkie pojęcie o diecie W sanatorium oprócz kuracjuszy przebywają goście hotelowi którzy mają zdecydowanie inne preferencje ( przyjechali się wyszaleć , a nie leczyć) i tak np w nocy z 10 na 11 listopada grupa młodych ludzi zachowywała się bardzo głośno zdemolowała pokój wymiotowała na holu i korytarzu (smród był okropny) musiała interweniować policja to jak na sanatorium gdzie powinien panować względny spokój nie jest to fajne Wydaje się że należy się zdecydować czy w Konstancji jest hotel czy sanatorium Byłam w niejednym sanatorium i czegoś podobnego nigdy nie widziałam to są zmarnowane pieniądze NFZ i szkoda że nikt tym się nie zajmie Będę pisała do NFZ śle moje trzy lata czekania z nadzieją że stan mojego zdrowia ulegnie poprawie zostały zmarnowane oby inni mieli lepiej. Zdecydowanie nie polecam takiego pseudo sanatorium i współczuję następnym kuracjuszom😪😪😪
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sanatorium Konstancja Konstancin Jeziorna

Post autor: GIENIA »

Myślę , że wybierający się tam , chętnie przeczytają Twoją opinię , a potem napiszą swoją ;)

Dzięki ze podzieliłaś się swoimi odczuciami :D
ODPOWIEDZ