Kołobrzeg- Mewa

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: Muzyczka »

Acha..i Wiesiu, życzę Ci, aby ktoś może zgłosił się, że jedzie w Twoim kierunku 31 marca i oby udało się to załatwić - 😊 powodzenia życzę..♥️
Ten wpis swój co pewien czas powtarzaj z zapytaniem i powtarzaj, żeby to uaktywniać , aby było widoczne i nie umknęło gdzieś z tyłu forum...
Serdecznie pozdrawiam :kwiat:
WiesiaZg
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 09 mar 2020 08:28
Oddział NFZ: Lubuski

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: WiesiaZg »

Dziękuję ślicznie w imieniu Mamy :)
Życzę zdrówka i również proszę uważać na siebie :kwiat:

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7810
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: darek »

a nie lepiej po prostu dać Ogłoszenie na Tej Tablicy obok Stołówki ?
Wszak do tego służa te Tablice wiele Osób z tego korzysta im szybciej tym większa szansa na ..podwóz
Bo Ludzi jest Mało
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: GIENIA »

WiesiaZg pisze: 19 mar 2020 21:42
Sprawa wygląda następująco:
Mama turnus rozpoczęła 10 marca. W piątek 13 marca( lub 14 w sobotę? Nie pamiętam dokładnie), kuracjusze zostali poinformowani o wstrzymaniu zabiegów i możliwości zadecydowania o przerwaniu turnusu. 2/3 kuracjuszy wróciło do domu. Moja Mama postanowiła przeczekać do wtorku i zobaczyć jak będzie wyglądała sytuacja. .......
.....

We wtorek wieczorem (tj.17 marca) kuracjusze z Mewy zostali poinformowani o przeniesieniu do sanatorium Perła Bałtyku, gdzie wznowione zostały również zabiegi i pobyt jest realizowany z planem do końca.

Córko Wiesi Zg :D ... teraz rozumiem rozbieżność między Twoim wpisem a studennta :) i już rozumiem co oznaczał wpis w Twoim pierwszym poście ... " sanatorium Mewa (obecnie Perła) " ... mogłam się w sumie domyslić :roll: :oops:

Miło , że to wszystko opisałaś .... :kwiat: trudny mamy czas ... :roll: ... i Twojej mamie i Tobie życzę wszystkiego dobrego :serce:
Jesli masz jakieś pytania , pytaj Darka śmiało , Perła to Jego drugi dom :lol: :lol: :lol: a wiem , że chetnie doradzi , podpowie :)
staniwaw
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 12 lut 2017 19:37

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: staniwaw »

GIENIA pisze: 19 mar 2020 17:00 Muzyczko, ja nie obwiniam nikogo broń Boże o kłamstwo , tylko widzę małą, nieścisłość :roll: i dzięki , że prześledziłaś wpisy na forum ;)
Wiesia pisze , że turnus w Mewie ma do 31 marca , a studeent ... 17-ego pisze , że po 14 marcu musieli wyjechać z Mewy , chociaż było to dopiero 5-6 dni turnusu ..... to mnie zastanowiło :roll: i nic więcej ;)
Nieprawda!!! turnus trwa normalnie, wszystkich z MEW i Muszelki przekwaterowano 18.03 do Perły Bałtyku nawet taXi zamówili na koszt UZdr.Koł. a nazajutrz od 19.03 są normalne zabiegi bez ogólnych gimnastyk, pływania, inhalacji,rozlokowano na stołówce po os przy stoliku a stoliki oddalone ok 1,5m wzajemnie.
Panika była ale chyba najwięcej wśród tych co po zabiegach na rekolekcje wielkopostne chcieli chodzić. Więc te pojechały do domu. Posłuchają w TV mszy a tacę prześlą przelewem. Amen. Z tego co widzę to turus kończy się dla jednej grupy 26 marca i ostatniego nielicznego 31 marca.
Wszytko o zamkniętych sanatoriach i pozostawieniu bez opieki medycznej to wierutne kłamstwo!!! Nikt nie MUSIAŁ wyjechać, tylko panikarze i dewotki pojechali.
JESTEM TUTAJ DO 26 MARCA I WIEM NAJLEPIEJ !!!
staniwaw
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 12 lut 2017 19:37

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: staniwaw »

po 2 osoby przy stoliku
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: Muzyczka »

Muzyczka pisze: 19 mar 2020 18:19 Gieniu, wiem co pisze.... Myślę że zrozumiałaś...
To co wiem to nie wszyscy wyjeżdżali....
Więc skoro tak napisała to tak chce wyjechać..
Sama chyba też gdzieś pisałaś , że skoro w niektórych sanatoriach jest kwarantanna to byś była do końca., Coś podobnego....... Ja też bym się zastanawiała poważnie, bo dla mnie by były też ważne inhalacje nad morzem i spacery , zmiana klimatu, skoro tam bym już była, lecz posiłki bym wzięła na wynos w opakowaniu styropianowym do pokoju, jak by można było..a i może i można się jakoś odizolować.....eh...
.
Staniwaw, Bardzo dziękuję za napisanie . Ja też tak uważałam i tak też pisałam....
Cieszę się, że możecie kontynuować spokojnie turnus, i życzę udanej rehabilitacji i dużo zdrówka...
Serdecznie pozdrawiam :kwiat:
staniwaw
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 12 lut 2017 19:37

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: staniwaw »

Jest super. Bardzo mi żal tych ludzi co wyjechali. Zostali najpierw wystraszeni potem oszukani informacją o preferencjach przy kolejnym staraniu się o sanatorium na końcu beneficjent nie rozliczył się z nimi.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: Muzyczka »

Tak też słyszałam...jest to przykre,
Oczywiście, nikt niczemu nie będzie winien. .jak to pewnie ludziom wytłumaczą..
Życzę zdrówka i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7810
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: darek »

Dziękuję Stanisławie
Potwierdziłeś informacje ,które miałem z innego źródła .

PANIKA to jest najgorsza rzecz ,która może Nas spotkać i BRAK informacji

Stanisławie dotrwania do owego 26 i spokojnej podróży do domu
Oby tylko rozlokowanie w pociągu było dobre
ODPOWIEDZ