Kołobrzeg- Mewa

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: Muzyczka »

Ośrodki ponoć mają zamienić na miejsca kwarantanny ...nie wiem czy to prawda .. zobaczymy...hm...
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: darek »

Re: Kołobrzeg- Mewa
Nieprzeczytany post autor: Muzyczka » 22 mar 2020 10:44

Ośrodki ponoć mają zamienić na miejsca kwarantanny ...nie wiem czy to prawda .. zobaczymy...hm...

Pojawił się Komunikat Ministerstwa Zdrowia .

Że obiekty sanatoryjne mają być Miejscami Kwarantanny , czy tez Oddziałami zamiejscowymi szpitali zakaźnych

Tylko co z Personelem
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: Muzyczka »

Personel medyczny ..... By miał też pracę do obsługi...
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: GIENIA »

staniwaw pisze: 21 mar 2020 20:47 Powoli Kołobrzeg umiera. Bez sanatoriów wczasowiczów Kołobrzeg jest próchnem.
Przykre Staszku , że Was ta sytuacja tak dotknęła :( a jeszcze nie tak dawno wymienialismy na priv uwagi o Mewie .... kto z nas by wtedy pomyślał , że Wasz pobyt będzie tak wygladał :(
Zdrówka życze Tobie i Twojej żonie :)

Spojrzałam teraz w kamerkę on line po kołobrzeskim molo i plaży .... łzy mi pociekły :( ... moje ukochane miejsce jest zupełnie puste :cry:

Nie zgodzę się jednak z tym , że Kołobrzeg umiera , że jest próchnem .... pomimo braku wczasowiczów , kuracjuszy , Kołobrzeg jest uroczy :serce:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4580
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: rybka »

Kołobrzeg im bardziej pusty, tym piękniejszy :serce:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: GIENIA »

Rybko :serce:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: zbigniew165 »

Gienia i Rybko ale Świnoujście jeszcze piękniejsze :o :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: GIENIA »

Niby tak Zbyszku , ale ta świadomość , że ludzie obawiają sie wyjść na plażę , na molo .... :( ... smutne to ...
staniwaw
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 12 lut 2017 19:37

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: staniwaw »

Wiecie co? Wy myślicie, że ja hejtuję Kołobrzeg...napisałem, że to próchno...tak jest. No powiedzcie czym jest piękna tętniąca życiem plaża, deptak...bez kuracjuszy/wczasowiczów??? No czym? Ja tu byłem do godziny 10.oo dnia 22.03.2020, tutaj nikogo już NIE MA !
Łzy wyciska widok plaży na której spaceruje 5 osób w dystansie 300 m w piękną słoneczną choć chłodna niedzielę. Eh , no to spacerkiem idę miastem , na pensjonatach, apartamentach, sklepach,usługach, nawet na Mysiej Dziurze napisano ZAMKNIĘTE do odwołania, wszystko nieczynne,w Biedronce na Okopowej 5 osób, na Rynku przed Magistratem tłumy...ja i moja żona robimy sobie foty, bulwarem wzdłuż Parsęty spaceruje para czyli MY, na parkometrach naklejone kartki...strefa bezpłatnego parkowania do odwołania,piękna pogoda słońce,na falochronie tłum ludzi -5 osób. Wyjeżdżam z Kołobrzegu do domu...trzeba zatankować paliwo na BP przed wjazdem na S6, ale tu kolejka...tylko ja. No kto tu widzi moją złą wolę,że hejtuję Kołobrzeg. Z czego Miasto to żyje, jeżeli nie kuracjuszy/wczasowiczów? Poznałem Pana ma 66 lat od urodzenia Kołobrzeżanin, powiada mi...Panie w Kołobrzegu nie ma nic oprócz turystyki, wczasowiczów, kuracjuszy, nie ma innej pracy, wszystko związane z tym sektorem: hotele,pensjonaty, apartamenty, gofry, pączki,lody,kawa,sanatoria, ryby smażone, kościoły, latarnia morska, plaża, ukraiński nieudolnie parodiujący grajek, inne duperele, wszystko dla TURYSTYKI.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg- Mewa

Post autor: zbigniew165 »

Staniwaw nikt Cię nie podejrzewa, że hejtujesz Kołobrzeg, bo opisujesz tak jak jest w tym momencie w Kołobrzegu. Pewnie będąc na Twoim miejscu napisał bym tak samo jak Ty. Ja wyjeżdżając z Świnoujścia 13 marca płaciłem za benzynę 95 na Shellu 4,99, a w chwili obecnej u mnie ta sama benzyna już kosztuje 4.22 zł.
Ja miałem to szczęście, że wyjechałem z Świnoujścia przed ogłoszeniem zamknięcia gastronomi i innych lokali, a także obiektów hotelowych i sanatoryjnych i nie zobaczyłem pustej promenady i plaży.
Może następny Twój pobyt nad morzem będzie normalny i bez takiego zakończenia, czego oczywiście Ci życzymy. :)
ODPOWIEDZ