Amer-Pol w Polańczyku

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Jolanka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 20 lis 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski

Amer-Pol w Polańczyku

Post autor: Jolanka »

Bardzo proszę o opinie o tym sanatorium, wybieram się w kwietniu 2020 :D
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Amer-Pol w Polańczyku

Post autor: p-siak »

Nie potrafię szczegółowo opisywać, komentować...
Szału nie ma, pokoje różne, zabiegi norma,stołówka też, brak KO jak na taki duży obiekt.
Jak ZUS to gimnastyka trzy zabiegi dziennie: zbiorowa, LS np., indywidualna.
Ale okolice bardzo ciekawe, ktoś z samochodem potrzebny: połoniny, punty widokowe, Sine Wiry itd.
Pozdrawiam
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Amer-Pol w Polańczyku

Post autor: p-siak »

A gdzie Twoja relacja z Rymanowa? Nie widzę! Ładnie tak obiecywać, a potem nie ma mnie i następna prośba...
Awatar użytkownika
Jolanka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 20 lis 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Amer-Pol w Polańczyku

Post autor: Jolanka »

Grzegorz67
i co mam odpowiedzieć?
Jest mi głupio :(
jedyne wytłumaczenie jest takie, że do sanatorium pojechał ze mną ktoś, kto wypełnił cały wolny czas.
A potem, po powrocie, problemy zdrowotne i zawodowe odebrały mi chęć do kontaktów z ludźmi...
Przepraszam...
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Amer-Pol w Polańczyku

Post autor: p-siak »

Obiecaj poprawę i będzie okey.Żartowałem.Zdrowia życzę.
iga
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 16 lut 2012 11:35

Re: Amer-Pol w Polańczyku

Post autor: iga »

Jolanka pisze: 26 lis 2019 12:56 Bardzo proszę o opinie o tym sanatorium, wybieram się w kwietniu 2020 :D
Byłam w Amer-Polu na przełomie maja i czerwca. Pokoje ok. czysto, materace wygodne. Większość pokoi z balkonami Wyżywienie w porządku. Jak dla mnie porcje wystarczające i smaczne.Co do zabiegów, to dostałam to o co prosiłam. Jonoforeza borowinowa, okłady borowinowe, hydromasaż, inhalacje, laser no i oczywiście gimnastyka zbiorowa. Niektórzy prowadzący gimnastykę dobrze dawali w kość. Personel miły. Organizowane są wycieczki i inne imprezy. Mnie osobiście brakowało basenu. Pobyt mile wspominam. Życzę Ci Jolanko udanego pobytu :serce:
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Amer-Pol w Polańczyku

Post autor: p-siak »

Okłady borowinowe tam były? Chyba że w plastrach.Gimnastyka zbiorowa,druga np. L-S, trzecia indywidualna-każdego dnia,
ale bez paniki, taki zestaw tylko dla ZUS.Pozdrawiam.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Amer-Pol w Polańczyku

Post autor: alaxa »

Byłam w Amer-Polu i podzielam opinię większości komentujących. Pokoje w miarę wygodne, jedzenie w porządku, zabiegi Ok, można zmienić jeżeli jakiś zabieg nie odpowiada, okolica super, ale potrzebny ktoś z autkiem żeby coś fajnego zwiedzić, dostępna jest pralka za małą odpłatnością. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu :)
ODPOWIEDZ