Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
elaw35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 02 sty 2013 19:31
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: elaw35 »

Witam .Czy był ktos moze w Sobotce w Swinoujsciu i moze cos powiedziec jak tam jest?Poza tym moze ktos jedzie z okol.Czestochowy w terminie 27-28.01.2020.Jak tam dojechac?Prosze o informacje..Pozdrawiam :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: zbigniew165 »

EWlaw35 witam. Trochę źle napisałeś, bo ten obiekt nazywa się Sobótka, a nie Sobotka. Nie byłem w tym obiekcie,ale wybieram się 2 lutego do Barbarki w Świnoujściu komercyjnie i zamierzam bywać w Sobótce na tańcach, to na pewno się spotkamy.
Ja jadę swoim samochodem, ale najlepiej wybierz się pociągiem. Kilka osób z forum jedzie do Świnoujścia, ale w innych terminach/różnica paru dni/. Wiem, że niektórzy jadą z Krakowa bezpośrednim pociągiem z miejscami sypialnymi do samego Świnoujścia. Nie wiem, czy on jedzie przez Częstochowę. Możesz też jechać o Szczecina i tam przesiadka do Świnoujścia. Już na miejscu po przeprawieniu się promem Orlik bierzesz TAXI za 12 zł i wiezie Cię na miejsce pod sam obiekt. Byłem już w Świnoujściu i jak masz pytania, to pisz. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Witaj Elaw.. specjalnie dla Ciebie patrzyłam teraz na połączenia do Świnoujścia z Częstochowy Stradom.... Jeżeli chcesz dokładnie wiedzieć musisz wejść na pkp-intercity i tam popatrzeć się ....są cztery różne połączenia, w tym tylko jedno bezpośrednio .. na 27 stycznia, podaję poniżej: .
13:10
2020-01-27
CZESTOCH.STR
»
PRZYJAZD
21:22
2020-01-27
SWINOUJSCIE

Natomiast wcześniej po 8:00 jest połączenie do Wrocławia i tam przesiadka do Świnoujścia i jesteś po południu około po 16:00.. inne połączenie też jest z przesiadką ale w Lublińcu, w sumie tam jedziesz tylko 20 minut po 23:00 i łapiesz o 2:00 pociąg relacji Przemyśl Świnoujście, już Świnoujściu jesteś po 11:00..na ten pociąg możesz kupić kuszetkę lub sypialny i najlepiej byłoby już teraz, bo masz 30% zniżki i jest szansa złapać miejsce w sypialnym wagonie 3 osob, żeńskim.. ale to już jak chcesz i jak uważasz. Co mogłam to pomogłam ..
Pamiętaj kiedy wysiądziesz w Świnoujściu, z pociągu bardzo blisko 20 kroków lub 30 i jest już prom i dopiero taksówkę zamawiaj jak przepłyniesz promem tam na miejscu ...Jak zamówisz wcześniej policzą Ci drożej..tj nie z tej strony co pociąg... Tylko już tam gdzie prom przepłynie, na promie możesz już dzwonić. Jest kilka linii taxi w Świnoujściu...w internecie bez problemu znajdziesz numery..
Serdecznie pozdrawiam...jak coś.. pisz..
Wszystkiego dobrego życzę...
Dobrego dnia... :kwiat:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: violet58 »

zbigniew165 pisze: 30 gru 2019 07:14 .... Już na miejscu po przeprawieniu się promem Orlik ...
Chyba Bielik .... ;) :lol: :lol: :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: zbigniew165 »

vilet58 jasne, że Bielik, ale dziękuję za sprostowanie mojej pomyłki. :lol:
Awatar użytkownika
elaw35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 02 sty 2013 19:31
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: elaw35 »

zbigniew165 pisze: 30 gru 2019 07:14 EWlaw35 witam. Trochę źle napisałeś, bo ten obiekt nazywa się Sobótka, a nie Sobotka. Nie byłem w tym obiekcie,ale wybieram się 2 lutego do Barbarki w Świnoujściu komercyjnie i zamierzam bywać w Sobótce na tańcach, to na pewno się spotkamy.
Ja jadę swoim samochodem, ale najlepiej wybierz się pociągiem. Kilka osób z forum jedzie do Świnoujścia, ale w innych terminach/różnica paru dni/. Wiem, że niektórzy jadą z Krakowa bezpośrednim pociągiem z miejscami sypialnymi do samego Świnoujścia. Nie wiem, czy on jedzie przez Częstochowę. Możesz też jechać o Szczecina i tam przesiadka do Świnoujścia. Już na miejscu po przeprawieniu się promem Orlik bierzesz TAXI za 12 zł i wiezie Cię na miejsce pod sam obiekt. Byłem już w Świnoujściu i jak masz pytania, to pisz. Pozdrawiam.


Witam Zbigniew165.Dziekuje za wyczerpujace informacje i przepraszam za bład w nazwie sanatorium.Mam teraz troche rozeznania.wiec musze sobie to przejzec i dograc.Nie byłam w Świnoujściu nigdy.poza tym to kawał drogi i błakanie sie w nocy,czy ciagle przesiadki przerazaja mnie,stad ta moja niepewnosc.Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
elaw35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 02 sty 2013 19:31
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: elaw35 »

Muzyczka pisze: 30 gru 2019 08:16 Witaj Elaw.. specjalnie dla Ciebie patrzyłam teraz na połączenia do Świnoujścia z Częstochowy Stradom.... Jeżeli chcesz dokładnie wiedzieć musisz wejść na pkp-intercity i tam popatrzeć się ....są cztery różne połączenia, w tym tylko jedno bezpośrednio .. na 27 stycznia, podaję poniżej: .
13:10
2020-01-27
CZESTOCH.STR
»
PRZYJAZD
21:22
2020-01-27
SWINOUJSCIE

Natomiast wcześniej po 8:00 jest połączenie do Wrocławia i tam przesiadka do Świnoujścia i jesteś po południu około po 16:00.. inne połączenie też jest z przesiadką ale w Lublińcu, w sumie tam jedziesz tylko 20 minut po 23:00 i łapiesz o 2:00 pociąg relacji Przemyśl Świnoujście, już Świnoujściu jesteś po 11:00..na ten pociąg możesz kupić kuszetkę lub sypialny i najlepiej byłoby już teraz, bo masz 30% zniżki i jest szansa złapać miejsce w sypialnym wagonie 3 osob, żeńskim.. ale to już jak chcesz i jak uważasz. Co mogłam to pomogłam ..
Pamiętaj kiedy wysiądziesz w Świnoujściu, z pociągu bardzo blisko 20 kroków lub 30 i jest już prom i dopiero taksówkę zamawiaj jak przepłyniesz promem tam na miejscu ...Jak zamówisz wcześniej policzą Ci drożej..tj nie z tej strony co pociąg... Tylko już tam gdzie prom przepłynie, na promie możesz już dzwonić. Jest kilka linii taxi w Świnoujściu...w internecie bez problemu znajdziesz numery..
Serdecznie pozdrawiam...jak coś.. pisz..
Wszystkiego dobrego życzę...
Dobrego dnia... :kwiat:
Witaj Muzyczko.Pieknie dziekuje za informacje i pomoc.Udzieliłas mi wiele wskazówek wiec teraz sobie to wszystko poprzegladam i dogram.Turnus zaczynam od 28.01..ale wziełam pod uwage wyjazd ew.w nocy dlatego uwzgledniłam ta date 27.01..no i mysle ze stacja koncowa to ŚWINOUJSCIE PORT,poniewaz widze ze jest tam kilka stacji..Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Elaw.... :kwiat: :kwiat:
Ja już bilet kupiłam na sypialny w piątek tydzień temu, jak ruszyła miesiąc przed, przedsprzedaż...ale od siebie.z południa....i na noc... :kwiat:
Powodzenia..
Pozdrawiam serdecznie..
Wszystkiego dobrego życzę.. :kwiat:
Awatar użytkownika
elaw35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 02 sty 2013 19:31
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: elaw35 »

zbigniew165 pisze: 30 gru 2019 07:14 EWlaw35 witam. Trochę źle napisałeś, bo ten obiekt nazywa się Sobótka, a nie Sobotka. Nie byłem w tym obiekcie,ale wybieram się 2 lutego do Barbarki w Świnoujściu komercyjnie i zamierzam bywać w Sobótce na tańcach, to na pewno się spotkamy.
Ja jadę swoim samochodem, ale najlepiej wybierz się pociągiem. Kilka osób z forum jedzie do Świnoujścia, ale w innych terminach/różnica paru dni/. Wiem, że niektórzy jadą z Krakowa bezpośrednim pociągiem z miejscami sypialnymi do samego Świnoujścia. Nie wiem, czy on jedzie przez Częstochowę. Możesz też jechać o Szczecina i tam przesiadka do Świnoujścia. Już na miejscu po przeprawieniu się promem Orlik bierzesz TAXI za 12 zł i wiezie Cię na miejsce pod sam obiekt. Byłem już w Świnoujściu i jak masz pytania, to pisz. Pozdrawiam.
Zbigniewie165 czy wysiadajac na stacji ŚWINOUJSCIE daleko jest do promu,poniewaz po tej stacji sa jeszcze nastepne i na koncu jest Świnoujście Port a wyglada na to ze nie wszystkie pociagi dojezdzaja do konca?
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3420
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: Dzia_dek »

Elaw, wysiadasz na stacji Świnoujście. Po wyjściu z budyneczku dworca masz do przejścia około 100 m.
(płasko i bez żadnych schodów) Po wyjściu z dworca jak spojrzysz w prawo, to zobaczysz przystań promową.
Dobrze radzi Ci Muzyczka, aby z promu zadzwonić po taxi. Będzie już czekała na Ciebie po drugiej stronie.
ODPOWIEDZ