Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Dzia_dek, dziękuję.... :kwiat:
jak ja jechałam półtora roku temu pierwszy raz to tet tak się bałam i wiem, że dużo ludzie mi pomogli i wiele wytłumaczyli tu z forum, dlatego teraz odwzajemniam ..
Serdecznie pozdrawiam.
Wszystkiego dobrego życzę...
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: Muzyczka »

Elaw..., bardzo blisko prom.. naprawdę...jechałam pociągiem półtora roku temu i jedziesz do końca, do ostatniej stacji , blisko to jest promu, proszę nie martwić się . Konduktor Ci na pewno pomoże. to spytasz się go, jadąc, a tam jest bliziutko 20-30 kroków, może ciut więcej... i prom... Dosłownie jak wysiądziesz z pociągu idziesz wzdłuż pociągu do przodu i potem przechodzisz i już widać, że w ogóle jest prom..jeśli chcesz dokładnie zobaczyć Bardzo proszę wejdź na mapę Google i tam wklep mapę Świnoujścia i na pewno zobaczysz dworzec PKP tory dość szeroko rozrysowane i niedaleko rzeka Świna i na niej kanał, po którym płynie prom... Ja jak jechałam pociągiem to nawet nie wiedziałam, że jest w ogóle stacja Świnoujście /tak jak Ty piszesz /- Świnoujście port..jak dojedziesz do Świnoujścia , przy promie to jest stacja, to zobaczysz wszyscy ludzie będą wysiadać..
Serdecznie pozdrawiam.. :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5075
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: zbigniew165 »

Elaw35 Dzia_dek odpowiedział już na Twoje pytanie, a ja mogę tylko potwierdzić jego odpowiedź. :)
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: violet58 »

A jeśli, z jakichś przyczyn, nie chcesz jechać taksówką możesz zawsze skorzystać z komunikacji miejskiej. Po zejściu z promu, dosłownie po drugiej stronie ulicy (Wybrzeże Władysława IV) masz przystanek autobusowy, skąd autobusy A i 6 dowiozą Cię do przystanku Słowackiego/Gierczak, a stamtąd to niespełna 300 metrowy spacer do Sobótki. Bilet kosztował 2.60 do kupienia w kiosku obok przystanku lub u kierowcy. Wybór rzecz jasna należy do Ciebie - miłego wypoczynku
xx.jpg
Awatar użytkownika
elaw35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 02 sty 2013 19:31
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: elaw35 »

Dzia_dek pisze: 03 sty 2020 21:24 Elaw, wysiadasz na stacji Świnoujście. Po wyjściu z budyneczku dworca masz do przejścia około 100 m.
(płasko i bez żadnych schodów) Po wyjściu z dworca jak spojrzysz w prawo, to zobaczysz przystań promową.
Dobrze radzi Ci Muzyczka, aby z promu zadzwonić po taxi. Będzie już czekała na Ciebie po drugiej stronie.
Pieknie dziekuje i pozdrawiam.. :)
Awatar użytkownika
elaw35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 02 sty 2013 19:31
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: elaw35 »

Muzyczka pisze: 03 sty 2020 21:37 Elaw..., bardzo blisko prom.. naprawdę...jechałam pociągiem półtora roku temu i jedziesz do końca, do ostatniej stacji , blisko to jest promu, proszę nie martwić się . Konduktor Ci na pewno pomoże. to spytasz się go, jadąc, a tam jest bliziutko 20-30 kroków, może ciut więcej... i prom... Dosłownie jak wysiądziesz z pociągu idziesz wzdłuż pociągu do przodu i potem przechodzisz i już widać, że w ogóle jest prom..jeśli chcesz dokładnie zobaczyć Bardzo proszę wejdź na mapę Google i tam wklep mapę Świnoujścia i na pewno zobaczysz dworzec PKP tory dość szeroko rozrysowane i niedaleko rzeka Świna i na niej kanał, po którym płynie prom... Ja jak jechałam pociągiem to nawet nie wiedziałam, że jest w ogóle stacja Świnoujście /tak jak Ty piszesz /- Świnoujście port..jak dojedziesz do Świnoujścia , przy promie to jest stacja, to zobaczysz wszyscy ludzie będą wysiadać..
Serdecznie pozdrawiam.. :kwiat:
Muzyczko pieknie dziekuje za wszystkie informacje, :kwiat: Serdecznie pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
elaw35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 02 sty 2013 19:31
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: elaw35 »

Dzia_dek pisze: 03 sty 2020 21:24 Elaw, wysiadasz na stacji Świnoujście. Po wyjściu z budyneczku dworca masz do przejścia około 100 m.
(płasko i bez żadnych schodów) Po wyjściu z dworca jak spojrzysz w prawo, to zobaczysz przystań promową.
Dobrze radzi Ci Muzyczka, aby z promu zadzwonić po taxi. Będzie już czekała na Ciebie po drugiej stronie.
Dzia_dek pieknie dziekuje i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: Muzyczka »

:kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
elaw35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 02 sty 2013 19:31
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: elaw35 »

violet58 pisze: 04 sty 2020 10:09 A jeśli, z jakichś przyczyn, nie chcesz jechać taksówką możesz zawsze skorzystać z komunikacji miejskiej. Po zejściu z promu, dosłownie po drugiej stronie ulicy (Wybrzeże Władysława IV) masz przystanek autobusowy, skąd autobusy A i 6 dowiozą Cię do przystanku Słowackiego/Gierczak, a stamtąd to niespełna 300 metrowy spacer do Sobótki. Bilet kosztował 2.60 do kupienia w kiosku obok przystanku lub u kierowcy. Wybór rzecz jasna należy do Ciebie - miłego wypoczynku
xx.jpg
Dziękuje violet58 kazda informacja jest dla mnie bardzo przydatna, :kwiat: Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
elaw35
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 02 sty 2013 19:31
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sobotka Swinoujscie 28.01.2020

Post autor: elaw35 »

zbigniew165 pisze: 04 sty 2020 07:54 Elaw35 Dzia_dek odpowiedział już na Twoje pytanie, a ja mogę tylko potwierdzić jego odpowiedź. :)
Tak.otrzymałam juz bardzo wiele informacji i bardzo wszystkim za to dziekuje.. :) Pozdrawiam
ODPOWIEDZ