SZCZAWNO ZDRÓJ-DOM ZDROJOWY

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
malgorzata46
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 21 lut 2015 10:04

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ-DOM ZDROJOWY

Post autor: malgorzata46 »

Zosia pisze:Odpowiem Ci więc na forum :) Otóż jadę na 14 dniowy turnus rehabilitacyjny -pełnopłatny i byłby mi bardzo miło gdyby Tobie jakoś się udało być w tym czasie. Maj w Szczawnie jest cudny i już dziś zapraszam Cię na kawę do Legendy bądź do mnie na tarasik :) A jak patrzę na zdjęcia, które wkleiłaś to już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam i ....działaj ! :) :kwiat:
Niema to jak Legenda
3.jpg
:)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1953
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ-DOM ZDROJOWY

Post autor: Zosia »

Ojejku ! Legenda. Małgosiu jesteś wspaniała ! Dzień zaczynam od miłych wspomnień ;) dziękuję! I bardzo żałuję :(
malgorzata46
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 21 lut 2015 10:04

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ-DOM ZDROJOWY

Post autor: malgorzata46 »

Zosia pisze:Ojejku ! Legenda. Małgosiu jesteś wspaniała ! Dzień zaczynam od miłych wspomnień ;) dziękuję! I bardzo żałuję :(
No chyba że cud by się stał jak bym tak dostałą na maja :lol: Raz mnie tak załatwili w 2010 złożyłam wniosek a za dwa tygodnie przyszły dokumenty na wyjazd i to na wielkanoc :) Brałam wtedy przepustkę na święta :) A że blisko to warto było :) kto wie może i teraz mnie zaskoczą jak zatwierdzą poszpitalne czyli Szpital Uzdrowiskowy :lol: ale jak to mówią ,, nadzieja to matka głupich ,, ale nigdy nie umiera ,,:lol: miłego dnia życzę Zosiu :serce: :kwiat:
zuzia_kedziorek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 16 sty 2015 15:13
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ-DOM ZDROJOWY

Post autor: zuzia_kedziorek »

Hejo :) Ja obecnie przebywam w Domu Zdrojowym i co mogę powiedzieć, jedzenie ok, warunki ok. Są różne standardy pokoi ale ogólnie nie słyszałam zbyt dużych narzekań. Zabiegi - rehabilitanci mili i pomocni, ZUS - zabiegi tylko w domu Zdrojowym, reszta ma zabiegi również w zakładzie przyrodoleczniczym. Mało miejsc parkingowych ale idzie to ogarnąć. Fajna ekipa = fajny wyjazd, Leczenie leczeniem ale samopoczucie psychiczne tez odgrywa bardzo wielką rolę :)
Waldek z Gdanska
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 11 wrz 2014 07:17
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ-DOM ZDROJOWY

Post autor: Waldek z Gdanska »

Wybiera sie ktoś jutro lub pojutrze do szczawna z okolic trójmiasta ?
Awatar użytkownika
robak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 06 kwie 2018 20:54
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ-DOM ZDROJOWY

Post autor: robak »

Właśnie dotarłem
Pare zdjęć. Na bierząco będę dodawał https://photos.app.goo.gl/9owgGmeWnmq5m4J87
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1953
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ-DOM ZDROJOWY

Post autor: Zosia »

Jak widać pokój przed remontem :(
solarzm
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 23 sie 2017 09:45
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ-DOM ZDROJOWY

Post autor: solarzm »

Chyba po remoncie...
Awatar użytkownika
robak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 06 kwie 2018 20:54
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ-DOM ZDROJOWY

Post autor: robak »

Co do pokoi - sąsiedzi maja gorszy ;)
Jedzonko - ilościowo nie do przejedzenia - smakowo jak się trafi. Kompot tylko z nazwy jest
Obsługa bardzo miła
Wszystkie zajęcia w jednym obiekcie
Jedynie zapisani na basen musza korzystać z podstawionego busa

Liczyłem na konkretna rechabilitacje - no i się przeliczyłem - wszystko nieco ponad 1h trwa. Z pewnością oprawy nie będzie.
Wykupiłem karnet na siłownie - jedynie w ten sposób mam szanse na polepszenie ruchomości barku. A przy okazji resztę dnia mam zagospodarowaną.

Parking płatny 100zl
TV 90
Wifi darmocha
Heniutka
Posty: 3
Na forum od: 28 maja 2011 17:17

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ-DOM ZDROJOWY

Post autor: Heniutka »

Witam serdecznie :)
Właśnie dostałam skierowanie do sanatorium do Szczawna -Zdroju i prawdę mówiąc załamałam się. W Szczawnie byliśmy z mężem w 2012 roku i mam złe wspomnienia :) . Z tego co czytałam w ubiegłym roku spalił się zakład przyrodniczy gdzie kiedyś były zabiegi. Proszę o więcej informacji na temat warunków mieszkaniowych i gdzie teraz są zabiegi??? z góry dziękuję za pełniejsze informację na temat domu zdrojowego.
pozdrawiam i życzę miłego pobytu w uzdrowisku.
ODPOWIEDZ