Atrium polańczyk

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
kafka62
Posty: 1
Na forum od: 06 paź 2020 18:46

Re: Atrium polańczyk

Post autor: kafka62 »

Atrium pozytywnie zaskakuje, standard zakwaterowania i posiłków jest bardzo dobry. Na temat zabiegów nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, bo dopiero zaczynam turnus. Ograniczenia związane z sytuacja pandemiczną oczywiście obowiązują, więc i maseczki i mierzenie temperatury, o zachowanie dystansu 2 m. raczej trudno, więc pozostaje nadzieja, że wszyscy kuracjusze przyjechali zdrowi. Tańce, hulanki, swawole nieaktualne, nie uświadczysz ani w Atrium, ani w innych sanatoriach. Ponoć w Zakapiorku artyści grają na żywo (jeszcze nie sprawdziałam). Na szczęście spacery i wycieczki (poza zagranicznymi) wciąż dostępne. Wszechogarniający spokój, bo kuracjuszy niewielu. Polańczyk zachwyca jesiennym pięknem, słońce nas jak dotychczas rozpieszcza.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5080
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Atrium polańczyk

Post autor: zbigniew165 »

Kafka62 czekamy na dalszy ciąg relacji z Polańczyka i Atrium, które od niedawna jest obiektem sanatoryjnym.
Wcześniej przebywali tam turyści z Niemiec i zawsze widzieliśmy na parkingu przed Atrium po 5 autokarów właśnie z Niemiec w sezonie wakacyjnym.
Napisz, czy w Karczmie Zakapior są tańce i czy kawiarnie są o tej porze czynne.
Gothan
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 24 wrz 2018 13:23
Oddział NFZ: Śląski

Re: Atrium polańczyk

Post autor: Gothan »

Jadę w październiku ze Śląska i mam trochę szczegółowych pytań do osób, które były w Atrium:
- na którym piętrze są zakwaterowani pacjenci z ZUS
- czy pokoje są w głównym budynku z balkonami czy w tym z tyłu przy jeziorze
- czy zabiegi odbywają sią na miejscu
- czy w pokojach są czajniki i naczynia
- parking należy rezerwować wcześniej czy nie ma problemu z miejscem
Z góry dziękuję za odpowiedź.
ODPOWIEDZ