Dom Zdrojowy w Świeradowie Zdroju

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Voice13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 27 lis 2017 22:48

Dom Zdrojowy w Świeradowie Zdroju

Post autor: Voice13 »

Witam, poczytałam sobie informacje na temat tego ośrodka. Nie nastrajają optymistycznie. Napiszcie, proszę, czy jest tam aż tak źle. Może w nowym roku coś się zmieniło na lepsze? Zależy mi jeszcze na jednej ważnej sprawie. Czy był ktoś tam niedawno z nfz'tu i udało mu się dostać jedynkę? Jak to zrobić? ;)
forumowicz

Re: Dom Zdrojowy w Świeradowie Zdroju

Post autor: forumowicz »

dowcip? napisze tak,jak bym miał wybór sanatorium z NFZ na całą Polskę,to bym wybrał kilka obiektów,a w tym zapewne, Dom Zdrojowy w Świeradowie! ale ja jestem ja,i wszystko zależy kto co potrzebuje, byłem w Domu Zdrojowym tzn mieszkałem prywatnie,zabiegów nie oceniam ,ale cała reszta była super,tyle ze było to płatne,ale wszystko da się załatwić więc myślę że NFZ też ok
forumowicz

Re: Dom Zdrojowy w Świeradowie Zdroju

Post autor: forumowicz »

co do jedynki,to nie masz szans,ale popytaj,zadzwoń może uda Ci się połączyć NFZ z komercją i za dopłatą załatwisz jedynkę,tak to widzę.Jeżeli masz pytania konkretne pisz do mnie na PW,coś tam wiem,byłem w Świeradowie 10 razy :D :kwiat:
Voice13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 27 lis 2017 22:48

Re: Dom Zdrojowy w Świeradowie Zdroju

Post autor: Voice13 »

Dziękuję, Max- R :P Napisałam do Ciebie na PW:)
ODPOWIEDZ