Wistom Kolobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
CrazySandy
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 22 mar 2019 09:32
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Wistom Kolobrzeg

Post autor: CrazySandy »

Prosze o opinie o sanatorium Wistom w Kolobrzegu?
Czy ktos byl na kuracji i moze sie podzielic?
Dziekuje z gory.
PS:
jade juz 22 lutego i bardzo sie ciesze
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3804
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wistom Kolobrzeg

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Wprawdzie to już trzy lata minęły od mojego tam pobytu, ale zajrzyj tu:
viewtopic.php?f=3&t=14359&p=573866&hilit=wistom#p573866
CrazySandy
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 22 mar 2019 09:32
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wistom Kolobrzeg

Post autor: CrazySandy »

Dziekuje.
okazuje sie ,ze to bardzo ladne sanatorium.
Basen,sauna,jakuzzi,blisko Kamienny Szaniec, blisko do kawiarni obrotowej w Arce.I bardzo blisko do morza na spacery.
Jestem zadowolona.Bylam juz w Posejdonie przy porcie, W Arce.Opinie osob ktore tu byly bardzo pozytywne.Dla mnie liczy sie baza zabiegowa ,a ta jest bogata w Wistom.Jade pozytywnie nakrecona,jak zwykle ze mna bywa nie poddaje sie pesymistom.
ewlinka7
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 122
Na forum od: 16 cze 2014 20:24
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wistom Kolobrzeg

Post autor: ewlinka7 »

Byłam tam w listopadzie 2019 z NFZ- chyba najlepsze warunki sanatoryjne jakie miałam do tej pory. Warunki naprawdę super, jedyny problem to załatwić 2 lub jedynkę... ciężka sprawa choć podobno nie niemozliwa :lol: pokoje po remoncie, czyste, duże, telewizor, czajnik i szklanki w pokoju za darmo. Ośrodek położony w pierwszej linii brzegowej przy deptatu- super. Baza zabiegowa też dobra- basen na miejscu, okłady borowinowe (okładanie :lol: blotem) a nie plastry, no i cała reszta tradycyjna. Jedyny minus przynajmniej w naszym przypadku- to to, że do 14 musieliśmy czekać na klucze z pokoju. Reszta same plusy. AAAA... jeszcze jeden minus.... drogi parking dla samochodów 20 zł za dobę... najdroższy z jakim spotkałam się do tej pory. Będziesz naprawdę zadowolona. Ja osobiście polecam z czystym sumieniem . :D
ODPOWIEDZ