"LWIGRÓD" Krynica

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 604
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

"LWIGRÓD" Krynica

Post autor: Czarodziej »

Pomimo, że jest subiektywną oceną , zapewniam, że jest również obiektywną, przepytaną, przedyskutowaną z innymi...skrajne opinie odrzuciłem :D
Szeroka baza zabiegowa na miejscu - jest, 10/10 :serce:

Nowoczesny sprzęt- jest i całkiem nowy, z tamtego roku , a basen jest kosmiczny :serce: z mineralną wodą 11/10 :serce:

Dobrzy rehabilitanci- bardzo mili, spolegliwi :serce: - po za jedną Panią wyróżniającą się, bo w białym fartuchu chodziła...mnie nie rehabilitowała , ale to opinia kilku osób... :roll:

Dostęp do lekarza-jest

Standard zakwaterowania- ja miałem LUKSUSY :mrgreen: , ale bywając u innych, standard jakiś trzymany jest :P

Dobre wyżywienie- jedzenie smaczne domowe, były głosy, że małe porcje i trochę się powtarzające...ja przytyłem :twisted: 0,2 kg :D

Dostęp do TV- płatny...niestety :twisted:

Dostęp do internetu- też płatny, ale za to śmiga niesamowicie :serce:

Walory okolicy- Krynica..Perła Uzdrowisk ;) :mrgreen: :serce:

Dobra komunikacja- super , darmowa na Jaworzynę :serce:

Bliskość sklepów- oczywiście, w obrębie 500 m kilka średnich sklepów, w miarę zaopatrzonych -spożywka.
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 604
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: "LWIGRÓD" Krynica cd.

Post autor: Czarodziej »

Bliskość bankomatu -ściana płaczu blisko, ok.400 m od ośrodka

Bliskość apteki- prywatna blisko, sieciówka DOZ-u na deptaku -najniższe ceny :serce:

Zorganizowane wycieczki- biuro "JAWORZYNA", organizuje -można zakupić na miejscu :serce: Pan Władysław -SUPER, dziękuję 11/10 :serce:

Kawiarnia/restauracja na miejscu- jest i wieczorki co kilka dni są :D

Parking dla kuracjuszy- jest, płatny , drogi :twisted:

Dodatkowo mogę napisać, ogólnie to 9/10 :serce: ideałów nie ma...

A ha, Pan Manager - spoko, potrafił sprawnie naprawić , to co było błędem :? :D ..ale o tym ciiii ;)

Czarodziej

p.s. ciągle wyły karetki czy straż :lol: , przyjadę tu latem :serce: , polecam wycieczki w Wysokie Tatry oraz do Vrbova na siarkowe baseny -Słowacja :serce:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6169
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: "LWIGRÓD" Krynica

Post autor: BozenaMat »

Super Czarodzieju. Treściwie, rzetelnie, bez upominania, by wstawić opinię :) :kwiat:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1239
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: "LWIGRÓD" Krynica

Post autor: Samosia »

Opis Lwigrodu 10/10 a więc pobyt udanu 👍👍👍Byłam w Lwigrodzie i z NFZ i prywatnie i pod Twoim opisem podpisuję się dwiema rękami...W tym roku znów tam mam zamiar zawitać 🙂👍🙂👍🙂👍🙂👍🙂
Gość

Re: "LWIGRÓD" Krynica

Post autor: Gość »

Dziękuję za opinię. Tak jak pisałam wcześniej każdy powrót i nawet wyrażona w paru słowach zasługuje na duży plus.
Krynica mnie specjalnie nie przyciąga ale obejrzałam wczoraj stronę Lwigrodu i nie powiem ..ciekawie to się prezentuje. Zobaczymy co los przyniesie raczej prezentu przydziałowego w to miejsce się nie spodziewam :lol:
A luksusy i basenik lubię, nawet bardzo. :D
Awatar użytkownika
Czarodziej
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 604
Na forum od: 26 gru 2019 13:11
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: "LWIGRÓD" Krynica

Post autor: Czarodziej »

forumowicz pisze: 24 sty 2020 21:13 Dziękuję za opinię A luksusy i basenik lubię, nawet bardzo
no BA!!! kto nie lubi ;)

w razie dodatkowych info chętnie służę :mrgreen:
Gość

Re: "LWIGRÓD" Krynica

Post autor: Gość »

No wiem...użyteczny z Ciebie Czarodziej. :lol: Póki co przed słynną Krynicą mam w planach...Muszynę, Ustkę, powtórkę Świnoujścia, Wysową, Szczawnicę, powtórkę z Polanicy, Polańczyk, powtórkę z Dąbek, Busko ...cholera (czy można tu na Forum użyć tego słynnego słowa ?) do emerytury mi zejdzie zbieranie kasy na te wyjazdy. Na NFZ-cik nie liczę zbytnio w spełnianiu moich życzeń.
Cieszę się, że zaliczyłeś tak fajny pobyt.
forumowicz

Re: "LWIGRÓD" Krynica

Post autor: forumowicz »

właśnie wczoraj miałem ofertę zwrotu do Lwi Gród w Krynicy na wyjazd od 27 stycznia,zrezygnowałem,nie gwarantują jedynki
Gość

Re: "LWIGRÓD" Krynica

Post autor: Gość »

A gdziekolwiek gwarantują? Niewiele jest takich ośrodków , ba byłam w takim gdzie czwórki były po prostu w standardzie ale pokoje duże. Jeżeli czekasz normalnie w kolejce to i tak trafisz gdzie Ci wyznaczą , może być gorzej. No chyba, że chcesz dogonić cieplejsze miesiące..to rozumiem. . Ja jeden jedyny raz dostałam jedynkę chyba cudem. Czasami jak tak czekamy to może nam fajna miejscówka uciec. Jak mi kiedyś do Buska bo dawali tylko 3 dni do wyjazd. . Dzień dniowi z NFZ nierówny.
No cóż zobaczę za niecały rok jak wygląda sytuacja i będę Was informować. Jak będzie Lwigród to biorę bez gadania i bez względu na pokój.
forumowicz

Re: "LWIGRÓD" Krynica

Post autor: forumowicz »

Super Czarodzieju , dziękuję za ocenę ośrodka :)
ODPOWIEDZ