Uzdrowisko Świnoujście

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Uzdrowisko Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Gienia ja to wszystko wiem, ale nie wybrał bym Trytona tylko ze względu na brak pokojów jedynek. W Trzygłowie mogłem sobie zarezerwować jedynkę bez żadnych zaświadczeń i starań, bo wystarczył jeden telefon.
Do Trzygłowa mogę jechać ponownie jesienią tego roku, jak będę dzwonił po zwrot i na pewno będzie to Świnoujście. :)
forumowicz

Re: Uzdrowisko Świnoujście

Post autor: forumowicz »

danny pisze: 04 mar 2020 19:31 Witam !
Też byłam w styczniu w sanatorium w Świnoujściu. Przydział dostałam do Trytona. [.......]
Dany oczywiście dziękuję za podzielenia się swoją opinią , ale gdybyś mogła troszkę więcej napisać o tym drugim ośrodku do , którego zostałaś przeniesiona :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5039
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Uzdrowisko Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Byłem z Gienią późnym wieczorem przy sanatorium Henryk zobaczyć jak wygląda. Jest to nowy budynek zbudowany od fundamentów i składa się z dwóch segmentów połączonych łącznikiem część sanatoryjna i część hotelowa.
Jednak położenie tego obiektu trochę na uboczu nie zachęca do spaceru wieczorem w jego okolicy. Gieni się okolica nie podobała, ale sam obiekt tak. To tyle w temacie Henryka.
ODPOWIEDZ