Adam i Ewa - Świnoujscie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Adam i Ewa - Świnoujscie

Post autor: GIENIA »

Witam :D
Mój pobyt w tym ośrodku dobiegł końca :)
Adam i Ewa ( zwany Rajem :P ) to Zakład Rehabilitacji Leczniczej Kardiologicznej ( także wczesno - kardiologicznej ) i Ogólnoustrojowej . Jest także garstka kuracjuszy sanatoryjnych z NFZ .
Zakład należy do ... Uzdrowisko Świnoujście S.A ... jest to kameralny ośrodek o świetnej lokalizacji ... samo centrum Strefy Uzdrowiskowej ,,
Ośrodek ma 66 miejsc noclegowych , z czego kilka nie ma obłożenia , na wypadek nagłego skierowania kardiologicznego ... są 4 jedynki ... dwójki dla małżeństw , trójki dla pozostałych ... ;)
Lekarz bardzo przystępny i otwarty na sugestie kuracjusza ... pani oddziałowa , pani Ola z recepcji i cały personel to bardzo sympatyczne i pomocne osoby ...
Kardiologiczni maja zabiegi na miejscu , pozostali także w Bałtyku i Rusałce ...
Stołowka na miejscu , niewielka , dlatego funkcjonuje na 2 zmiany . Część posiłków przywożona jest ze Światowida , a część przygotowywana na miejscu ...jedzonko smaczne i w wystarczających ilościach ... troszkę za mało warzyw :?
Cały budynek po generalnym remoncie :) ... nowe meble , podłogi , łazienki , czyściutko i przestronno ,,,, wymiana ręczników raz w tygodniu , panie sprzątające są na życzenie :oops: , żadna nigdy nic nie odpysknęła , wręcz przeciwnie ;)
W pokojach telewizor płatny .. chyba 80 zł za pokój :roll: nie wiem , nie korzystałam ;) , lodówka , szafa , szafki , lampki nocne , czajnik , szklanki itp. ...
Na 3 pietrze jest patio , a w nim stoliki i foteliki , z niego wyjście na 2 tarasy ....
Pobyt w tym ośrodku uważam za udany , polecam , sama chętnie powróce :D


I jeszcze ... jest możliwość wykupienia pobytu komercyjnego , gdy chcemy przyjechać z kimś , kto ma skierowanie :)
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Adam i Ewa - Świnoujscie

Post autor: BozenaMat »

Widzę Gieniu, że wyjazd był bardzo udany...... dzięki za opis :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Adam i Ewa - Świnoujscie

Post autor: GIENIA »

Tak Bożenko , był udany :D
Dodam , że ok 22 jest kontrola pielęgniarki dyżurnej :) na czym ona polega :?: ;) może będzie lepiej jak nie napiszę ;)
Powrót niewiele po 22 jest dopuszczalny , dobrze jednak zgłosić to przed wyjściem :)
Na zebraniu w drugim dniu turnusu , pani prowadząca zebranie , oznajmiła min , że nie ma zakazu spożywania alkoholu na terenie ośrodka , nie ma też nakazu przebywania w swoim pokoju po godz 22 ..... jest tylko nakaz ciszy nocnej :) co jest dla wszystkich zrozumiałe :D
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Adam i Ewa - Świnoujscie

Post autor: wiktor64 »

Dzieki Gieniu za opinie :kwiat: :kwiat: :kwiat:
forumowicz

Re: Adam i Ewa - Świnoujscie

Post autor: forumowicz »

Gieniu , jak porządna Forumowiczka - opinia jest - dziękuję :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Adam i Ewa - Świnoujscie

Post autor: zbigniew165 »

Gienia jak to się stało, że ja nie byłem u Ciebie w tym Raju. Ty w Barbarce byłaś częstym gościem, a ja zapomniałem się wprosić do Waszego Raju. Może to ze względu na Twoja koleżankę z pokoju, która z niego prawie nie wychodziła ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Adam i Ewa - Świnoujscie

Post autor: GIENIA »

Mooże ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Adam i Ewa - Świnoujscie

Post autor: GIENIA »

Czytając inną opinię przypomniało mi się :) ... wi fi w całym budynku , czasami muliło ;)
Codziennie na śniadanie do woli zupy mlecznej , bywała kawa , kakao :)
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Adam i Ewa - Świnoujscie

Post autor: syrenka »

Witam .Może mi ktoś napisać jak jest teraz odpłatność za pobyt na rehabilitacji ogólnoustrojowej ....Jak to teraz liczą ....Dzięki za szybką odpowiedź
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Adam i Ewa - Świnoujscie

Post autor: GIENIA »

Syrenko , ja byłam z NFZ , moja współspaczka była na ogólnoustrojówce , płaciła chyba coś ok 800 zł ... ale nie sugeruj się tym , bo nie jestem pewna na 100 % ... może ktoś inny Ci odpisze ...
ODPOWIEDZ