WYSOWA Sanatorium skierowanie z ZUS

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Avec
Posty: 1
Na forum od: 15 lut 2010 09:37

WYSOWA Sanatorium skierowanie z ZUS

Post autor: Avec »

witam
będę wdzięczna za opinie o ośrodku w miejscowości Wysowa (Sanatorium Uzdrowiskowe Wysowa 95). Mam skierowanie z ZUS. Chciałbym wiedzieć czy gwarantuje to dostęp do wszystkich oferowanych form rehabilitacji - jeśli płaci zus. Jakie są pokoje, jedzenie, personel. Z jakimi chorobami trafiliście do tego właśnie ośrodka. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
bjorgen
Posty: 1
Na forum od: 19 lut 2010 22:29

Re: WYSOWA Sanatorium skierowanie z ZUS

Post autor: bjorgen »

Witam!
Dzis wlasnie ostatni dzien mojego turnusu, jutro wyjazd...Choc na poczatku wcale nie chcialam jechac, teraz trudno sie rozstac z ta sympatyczna, cicha i spokojna miejscowoscia :) To sanatorium jest naprawde godne pochwaly - pokoje bardzo ladne, 1, 2, 3 osobowe, czysto i milo, personel bardzo sympatyczny, na kazdym kroku usmiech i zyczliwosc! Jedzenie smaczne i do tego przemila obsluga kelnerska :) Dostep do zabiegów - to juz wedle wskazan lekarza - przy przyjeciu dobrze sie upomniec aby lekarz dopisal nam dodatkowe zabiegi ;) z tym, ze oczywiscie pierwszenstwo maja osoby, ktorym te zabiegi sa bardziej potrzebne np. chory kregosup...Sa tu kierowone osoby z chorobami kardiologicznymi oraz psychosomatycznymi (tak jak ja).
ODPOWIEDZ