NIE POLECAM SENATORIUM W KUDOWIE ZDROJU PRZY UL ZDROJOWEJ 36C

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
rych8
Posty: 1
Na forum od: 22 mar 2020 15:15

NIE POLECAM SENATORIUM W KUDOWIE ZDROJU PRZY UL ZDROJOWEJ 36C

Post autor: rych8 »

Na sam początek PŁACIĆ za parking 100 zł - posiadam kartę inwalidzką , telewizor płatny 95 zł za turnus - 21 dni -cały czas problem z odbiorem i tylko 23 programy internet do luftu.chcę nadmienić że przebywamy prawie w pokoju 3/4 dnia .Co do pokoju i obiektu to przypomniały mi się lata 70-80 - wyposażenie i wnętrze .Jedzenie dobre ale mało ,zabiegi można pochwalić profesjonalne i miłe Panie,Wyposażenie pokoju lata 80 - człowiek nie ma jak wypocząć -siedząc na krzesłach d łuszczy czas nogi drętwieją.Na stołówce masakra trzeba na drugie danie czekać do 0,5 godz a stoły tak poustawiane - małe 5 osób że nie można porządnie usiąść - ciasnota -napchane do przesady.A co do ordynatora to taki pan dr z łodzi po prostu żebrze, mówi kuracjuszom - cytuję że jak on coś daje - zmienia zabiegi to on coś powinien otrzymać .Zdarzały się takie sytuacje że owy ordynator powinien przyjmować od 10 - 13 godz prawie go było ciężko zastać ale natomiast na obiedzie był pierwszy i na dodatek z pojemnikiem ,zdarzyło nam się tak że nie było ordynatora w pracy - a powinien być ,ale był na obiedzie te informacje miałem od pielęgniarki.Ten ordynator przyjmował w tym sanatorium na 2 piętrze - w tym budynku -wiadomo o kogo chodzi - zabiedzonego !!!!!!
Pokazuję fotki umeblowania Te umeblowanie chyba były przeznaczone dla dzieci a telewizor był zamontowany na wysokości ok 2 metrów -oglądanie prze kilka godz szyja drętwa się stawała.
W życiu już tam nie pojadę do tego konkretnego ośrodka i przestrzegam innych !!!!!!!!!!
Na życzenie mogę wysłać fotki pokoju umeblowanego!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NIE POLECAM SENATORIUM W KUDOWIE ZDROJU PRZY UL ZDROJOWEJ 36C

Post autor: GIENIA »

" W życiu już tam nie pojadę "

A ja Ci życzę z całego serca , abyś jeszcze tam , lub gdziekolwiek indziej pojechał ...... za życia oczywiście ....
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

SANATORIUM W KUDOWIE ZDROJU PRZY UL ZDROJOWEJ 36C

Post autor: jacky6 »


Miałem tego samego pecha bo tamże otrzymałem 9 miesięcy temu przydział.
Dzięki netowi dowiedziałem się o dziadostwie i udało mi się uczynić unik.
Sporym kosztem.
Ten obiekt powinien być dawno skreślony z listy funduszu.

PS - klasyka - mądry Polak po szkodzie.

Kurtyna.

:mrgreen: :ugeek:

ODPOWIEDZ