sanatorium Krystyna-Busko-Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Pasjaart
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 12 cze 2020 17:16
Oddział NFZ: Lubelski

Re: sanatorium Krystyna-Busko-Zdrój

Post autor: Pasjaart »

W czasie moich dwóch pobytów(2019r. i 2020r.-oba w styczniu) nie spotkałam pani masażyski,sami faceci.Czasami studentki ale na etacie raczej w tej chwili nie ma pani...Co nie zmienia faktu,że dobrze wykonała swoją robotę a Ty byłeś zdrowszy i na pewno szczęśliwszy.Pozdrawiam serdecznie. :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7814
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: sanatorium Krystyna-Busko-Zdrój

Post autor: darek »

W Buskiej Krystynie
Byłem RAZ
2014 zreszta musiałbym sprawdzić bo prowadziłem małą relację z pobytu

A owa Pani wykonywała swoja Pracę Bardzo profesjonalnie.
Pani Była Osobą Niepełnosprawną Niedowidzącą
Faktycznie mogłaś nie spotkać bo Panie pracują do określonego czasu
Awatar użytkownika
Ania06
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 377
Na forum od: 04 sty 2017 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

KRYSTYNA Busko Zdroj

Post autor: Ania06 »

Kochani napiszcie proszę opinię o Krystynie. Chodzi mi o bieżące informacje. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: KRYSTYNA Busko Zdroj

Post autor: andrzej1955 »

Jak widać Aniu :kwiat: ciężko o bieżące informacje bo wiadomo jak to było ostatnio z turnusami- mam nadzieję że jednak ktoś już był i coś tu skrobnie o pobycie, Pozdrawiam i Powodzenia Życzę :)
Awatar użytkownika
Ania06
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 377
Na forum od: 04 sty 2017 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: KRYSTYNA Busko Zdroj

Post autor: Ania06 »

Mam taką nadzieję. Jadę do Buska 24.06., byłoby fajnie poczytać najnowsze informacje. :-)
Awatar użytkownika
Ania06
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 377
Na forum od: 04 sty 2017 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: sanatorium Krystyna-Busko-Zdrój

Post autor: Ania06 »

Wróciłam z Krystyny w Busku Zdroju. Pobyt uważam za bardzo udany mimo panującego tam chaosu. Powod to oczywiście panujący tam remont. Miałam skierowanie na reumatologie, byłam na kardiologi, a lekarzem prowadzącym był dermatolog. Miałam z nim kontakt tylko w dniu przyjęcia na oddział. Zabiegi dostałam fantastyczne, i to jest najważniejsze w tym wszystkim. Wszystkie odbywały się na miejscu, obsługa bardzo fajna. Nie było problemu aby wcześniej odbyły sie zabiegi. Posiłki odbywają się na trzy tury. Przy stoliku siedzą osoby które zajmują wspólny pokój. Codziennie rano mierzona jest temperatura. W Busku można potańczyć, wiele lokali jest czynnych. Fantastyczna sprawa to teznia, przy której można się również Super zrelaksować. Pobyt fajny, oby takich więcej. Pozdrawiam serdecznie. :-)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: sanatorium Krystyna-Busko-Zdrój

Post autor: andrzej1955 »

Dzięki Aniu :kwiat: za opinię z pobytu ,Krystyna jednak trzyma poziom ,a bałagan to rzeczywiście dość spory ale Busko Pięknieje odnowiony Markoni, fontanna i ukwiecone rabatki ,taneczne ogródki i lokale-powoli wraca normalność co cieszy, fajnie Aniu e pobyt uznajesz za udany, Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Ania06
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 377
Na forum od: 04 sty 2017 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: sanatorium Krystyna-Busko-Zdrój

Post autor: Ania06 »

Park zdrojowy jest piękny, zwłaszcza wieczorem kiedy zapalają się kolorowe światła. Busko ma fajny klimat, lubię tam wracać. Myślę, że w przyszłym roku wybiorę się na pobyt ambulatoryjny aby skorzystać przede wszystkim z kąpieli siarkowych. Ważne jest też fajne towarzystwo , z którym można miło spędzić czas. Pozdrawiam serdecznie i może kiedyś do zobaczenia :-)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7814
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: sanatorium Krystyna-Busko-Zdrój

Post autor: darek »

andrzej1955 pisze: 22 sie 2021 18:45 Dzięki Aniu :kwiat: za opinię z pobytu ,Krystyna jednak trzyma poziom ,a bałagan to rzeczywiście dość spory ale Busko Pięknieje odnowiony Markoni, fontanna i ukwiecone rabatki ,taneczne ogródki i lokale-powoli wraca normalność co cieszy, fajnie Aniu e pobyt uznajesz za udany, Pozdrawiam :kwiat:
Andrzeju

Krystyna w Busku wraz z obiektami wchodzącymi w skład Grupy

Trzyma prostą zasadę .
Zyski przeznaczamy w kolejne inwestycje.

Gdy ja byłem w 2014 roku , Dyrekcja oddała oddział , były Remonty
Ludzie narzekali bo musieli Narzekać
Do dziś porównuję warunki w dwójce Naszego Miecia - Krysi i Moje
Każde było w pokoju dwu osobowym ale było to lokum od 1 do 4 gwiazdek

Dyrekcja Swego Czasu Zrobiła zebranie
Wszystkich Pracowników od Sprzątaczek , Personelu medycznego , poprzez pracowników wytwórni wód , na doktorach skończywszy.

Oni wyznaczyli sobie chyba rok 2030 Kiedy zaczną BRAĆ LAURY
Po prostu od roku 2030 zaczną Spijać Śmietanę

Im w Krystynie ZALEŻY ,aby Leczyć
Nie chcą ścigać się z Wojskowym czy z Włókniarzem

Mają Dobrą kadrę Medyczną .
Personel pomocniczy -Pielęgniarki ciągle wysyłają na kolejne Szkolenia
Personel rehabilitacyjny -pomimo nieraz problemów z ...za zimną wodą podnosi Poziom

Fakt mimo tego obecnego zapachu Siarki może za 2-3 lata poproszę o Kierunek Busko :)
Awatar użytkownika
Pasjaart
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 12 cze 2020 17:16
Oddział NFZ: Lubelski

Re: sanatorium Krystyna-Busko-Zdrój

Post autor: Pasjaart »

Ania06 cieszę się,że byłaś zadowolona z pobytu.Dziękuję za twój wpis.A jak było z remontem?Bardzo uciążliwy dla kuracjusza,głośno itd.?
Ja lubię tam wracać ze względu na kadrę medyczną i personel rehabilitacyjny o których piszecie oboje z darkiem.
Zawsze jestem zadowolona z zabiegów,reszta to dodatek. :)
ODPOWIEDZ