Krystynka Ciechocinek

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24606
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krystynka Ciechocinek

Post autor: ewasz »

Super opis :D
Lwiczko pięknie Wszystko Wam się udało, szczęściarze :D
Pozdrawiam serdecznie :serce:
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 261
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krystynka Ciechocinek

Post autor: Yaga »

Lewku :kwiat: dziękuję za opis tego sanatorium może i mnie się uda ze zwrotów. Jak nad morze nic nie będzie to myslałam o Ciechocinku własnie bo go nie znam.pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krystynka Ciechocinek

Post autor: To_ja_Jowita »

alien pisze: 30 lip 2020 15:55 Pozdrawiam serdecznie. Byłem w tym samym czasie w Ciechocinku ,również z NFZ (uzdrowisko ,,Zdrowie") w pokoju bez lodówki,a bez dopłaty był stolik na balkonie i suszarka. Cała reszta (pokój jednoosobowy+parking+klimatyczne+TV+czajnik) jako dopłata wyniosła mnie 1217 PLN.
Da się ściągną? Da...
Trochę później (lipiec-sierpień) byłam obok w sanatorium Grażyna w Ciechocinku, za podobne warunki (pokój jednoosobowy + klimatyczne + TV + czajnik) zapłaciłam 780 zł dodatkowo parking kosztował 100 zł oraz 50 zł za pilota do bramy - zwracane przy wyjeździe. Od czego zależą tak różne kwoty??
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11633
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Krystynka Ciechocinek

Post autor: Atina »

Myślę że od kosztów dodatkowych każde sanatorium ma inne stawki swoich usług.
Fakt duże różnice :roll:
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1709
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Krystynka Ciechocinek

Post autor: p-siak »

Stawki są NFZ. Pokój 1 os. samodzielny,a taki pokój,ale w studio,to różnica w opłacie. Ktoś nie dopisze i konsternacja dlaczego. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Krystynka Ciechocinek

Post autor: alien »

W ,,Grażynie" parking był płatny 100 pln pls 50 zwrotne za pilota do bramy wjazdowej. W ,,Zdrowiu" za ,,parking" z tyłu budynku płaciło się 300 pln,a jak wyglądał Jowita doskonale wie ,bo widziała jeśli tam przechodziła..tam nawet brama się nie zamykała,a w pewnym momencie to i ogrodzenia i bramy nie było. Za pilota płatne w ,,Grażynie" 50 pln,w ,,Zdrowi" 80 pln, więc sami widzicie,co właściciel to inny kaprys cenowy. Jedyne sztywne ceny to faktycznie klimatyczne i to co pobiera NFZ za rodzaj pokoju.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Krystynka Ciechocinek

Post autor: Dzia_dek »

Atina pisze: Myślę że od kosztów dodatkowych każde sanatorium ma inne stawki swoich usług.
Dokładnie tak. Dlatego dopłata do pokoju powinna zawierać tylko i wyłącznie cenę tego pokoju,
ewentualnie dopłatę za wyposażenie ponadstandardowe np. klimatyzację. Podawanie w opłacie
do pokoju ceny za parking, czy TV ma się tak jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem.
Podawanie całości kwoty zupełnie zamazuje, za co się płaci w danym obiekcie. Moim zdaniem tak:
dopłata do pokoju ... tyle, dopłata za ponad standard ... tyle, no i na koniec cała reszta ... tyle.
Wtedy jest jasno, klarownie i nikt nie będzie się zastanawiał skąd są tak duże różnice w opłatach.
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Krystynka Ciechocinek

Post autor: Chamader »

<<Lewek >>..... dziękujemy za Twój opis - opinię.......
Gratulacje dobrej rehabilitacji i udanego wypoczynku......
Kiedyś tam byłem na kuracji.... ( ale 30 lat temu) , ale nie bardzo pamiętam.... :lol: :oops:
Dobrze jest wiedzieć, że są jeszcze dobre ośrodki..........
Dzia_dek pisze: 17 sie 2020 15:32 Podawanie całości kwoty zupełnie zamazuje, za co się płaci w danym obiekcie.
Dokładnie tak..... Ze zdaniem <<Dziadka>> p/wpis - zgadzam się w pełni......
Dziękuje i wszystkich pozdrawiam.............................. :ugeek:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krystynka Ciechocinek

Post autor: Felice »

Podawanie w opłacie
do pokoju ceny za parking, czy TV ma się tak jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem.
No jak ktoś ma dłuuugi kręgosłup ;) :lol: to czasem warto.
Też uważam,że albo podawać z wyszczególnieniem ,albo wcale. Standardowe ceny wynikają z tabeli opłat i te nie zmieniają się.
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Krystynka Ciechocinek

Post autor: alien »

Macie rację...najlepiej nic nie pisać..są telefony,zainteresowani dzwonią do ośrodka i maja pełny obraz indywidualny dla siebie. I nie ma wiatru -pierdu co za ile i dlaczego..Takie nic z niczego...
ODPOWIEDZ