Turnus w Świnoujściu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Bonia50+ zajrzyj do naszego tematu w spotkaniach forumowiczów, temat Świnoujście luty 2020 r. Tam Magdala50 opisuje swój pobyt w Światowidzie.
To dobrze, że Świnoujście Ci się podoba i że są tańce w Energetyku. Zobaczymy co będzie w listopadzie jak my pojedziemy.
Elizaa napisz coś o samym Swarożycu, jakie warunki bytowe są w tym obiekcie.
Dziękujemy za dotychczasowe opinie. :kwiat:
forumowicz

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: forumowicz »

Jestem w Świnoujściu. Bajka się skończyła. Chyba że z sanatorium do krematorium. Pomyśleć trochę się przyda.
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: Magdala50 »

Dlaczego tak uważasz??
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Magdala50 nie przejmuj się takimi wpisami. Jedno krótkie zdanie rzucone na forum nie wiadomo skąd i od kogo, bo do tej pory Mocart się nie ujawniał, że jedzie do sanatorium.
Ja oczywiście dalej będę dzwonił o zwrot do Świnoujścia i takie lakoniczne wpisy nie robią na mnie wrażenia. :kwiat:
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: Magdala50 »

Ja się nie przejmuję, jestem tu, widzę co się dzieje. Jak ktoś nie chcę zachować dystansu to jego decyzja. Każdy robi jak uważa. Nie wydaje mi się, że tutaj jestem bardziej narażona na cokolwiek niż w Warszawie na codzien stykając się z klientami :serce: :kwiat: Pozdrawiam, tu dziś pochmurno
elizaa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 16 sty 2014 12:37
Staż sanatoryjny: 1

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: elizaa »

Zbyszku, co chcialbys wiedziec? Tak ogólnie nie polecam Swarozyca. Ale wiadomo, że coś co przeszkadza jednej osobie dla drugiej może nie mieć znaczenia. Wyposażenie pokoi z czasów odleglych :( , w pokojach jest po prostu ponuro, drzwi balkonowe w niektórych specjalnie pozbawione klamki :o I naklejona na drzwiach kartka żeby nie wychodzić na balkon :shock: . Sanatorium zamykane o 22.00. Drzwi na ogólnodostępny taras na 1. piętrze też zamykane o 22.00. Tv o przekątnej ekranu laptopa. Personel obiektu humorzasty. Pani lekarka bardzo zasadnicza. Jedzenie jak dla mnie ok. Dla niektórych panów było za mało ale to nie jest problem. Obsługa stołówki bardzo miła. Zabiegi w Rusalce też ok. Świnoujście wiadomo - przepiękne. Ogromny kontrast pomiedzy bogatą zdrojowa okolicą a wnetrzem Swarozyca. Co do covid - różni ludzie różnie się zachowują. Nie ma sensu kogokolwiek straszyć, ale warto mieć świadomość, że może się nam przydarzyć niespodzianka jak ludziom z Admirała 2.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Magdala50 i to mi się podoba. :kwiat: Twoje podejście do tego co napisał Mocart jest prawidłowe i ja też tak uważam.
Tacy ludzie nie powinni w tym czasie jechać do sanatorium.
Jak się boisz, to zamknij się w domu, a zakupy odbieraj na sznurku przez okno, jak wczoraj widziałem w TV. :shock:
Ten Mocart mógł wcześniej poczytać nasz temat, to by wiedział, że ma do czynienia z ludźmi, którzy nie są pierwszy raz w sanatorium i w Świnoujściu i takie straszenie nic nie da. :D
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: Magdala50 »

Elizaa może zrobimy forumowe spotkanie na plaży :serce:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: Zosia »

Nie obraź się Zbyszku, lubiłam czytać Twoje wpisy,zresztą lubię tańczyć i sama opisywałam swoje pobyty ale.... w obecnym czasie kiedy coraz więcej naszych znajomych ( a moich na pewno) zaczyna chorować i widzę jak ludzie cierpią taki temat tańców jako priorytet....? Pewnie możesz na nikogo nie zwracać uwagi ...ale to wraca..a i po co się z tym obnosić? To staje się tylko niesmaczne. Nie zamierzam tu z nikim polemizować to tylko moje zdanie, które w takim tonie wyraziłam tu po raz pierwszy od 11 lat bo tyle jestem na forum i proszę wybaczyć jeśli kogoś uraziłam.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Elizaa dziękujemy za Twoją opinię o Swarożycu, bo do tej pory nic o tym obiekcie nie wiedziałem. Zapytam tylko jeszcze jakie pokoje są w tym obiekcie i czy można dostać jedynkę.
Wiem już, że nie będę zabiegał o pobyt w Swarożycu.
Cieszę się, że podoba Ci się Świnoujście, bo jestem fanem tego miasta i mam zamiar podjąć tam pracę, ale zobaczymy.
Co do Cowida, to wiadomo, że mamy świadomość jak jest, ale powiem Ci, że u mnie znowu czerwona strefa, a tam była by zielona, gdy by rząd nie wprowadził żółtej w całym kraju. Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ