Turnus w Świnoujściu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: Magdala50 »

To akurat fakt, dla tego województwa póki co covid był łaskawy.. Lub ludzie ogarnięci :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Zosia nie obraziłem się i powiem Ci, że przed chwilą odpisałem temu Mocartowi w naszym temacie " spotkaniach i zlotach ", że do sanatorium nie jedzie się tylko na rozrywkę, ale najważniejsze są zabiegi, odpoczynek i powietrze morskie.
Jak będą tańce to dobrze, ale jak ich nie będzie, to też damy radę, bo zostaje spacerować, a w Świnoujściu jest gdzie, bo są dwie promenady..
Jak czytałaś nasz temat o naszym pobycie z Gienią w lutym tego roku, to wiesz, że dużo chodziliśmy i spacerowali po Świnoujściu.
Teraz też jeżeli uda nam się wyjechać w listopadzie /Cowid/ to też będziemy spacerować między zabiegami i po zabiegach.
Także Zosiu dla nas tańce nie są priorytetem w czasie pobytu w sanatorium. Ważne jest spotkać się, wypić kawę, drinka w dobrym towarzystwie z forum i nie tylko z forum.
Po za tym jadę samochodem, to mamy możliwość odwiedzenia np. Międzyzdrojów w niedzielę i i innych miejsc w pobliżu. Pozdrawiam :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Magdala50 masz rację, bo tam cały czas strefa zielona, a u mnie na przemian żółta z czerwoną i teraz mam czerwoną.
Niech mi teraz ktoś powie, że jest tam niebezpiecznie, to go wyśmieję. :roll:
Nich przyjedzie do strefy czerwonej :shock:
A Ty nie na zabiegach :?:
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: Magdala50 »

Ja już po na dziś.. Od poniedziałku mam dużo i będę biegać, ale to niedaleko :serce: :kwiat:
elizaa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 16 sty 2014 12:37
Staż sanatoryjny: 1

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: elizaa »

Magdala50 :serce: byłoby fajnie się spotkać, ale mój turnus skończył się 8.10. :D . Życzę miłego pobytu, skutecznej kuracji i wspaniałego towarzystwa. :kwiat:
Zbyszku, w Swarozycu są pokoje dwu- i trzyosobowe. Pozdrawiam :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Bonia50+ mam jeszcze pytanie odnośnie skierowania Cię do Trzygłowa. Czy tylko Ty zostałaś przekierowana ze Swarożyca, czy wszyscy, którzy są teraz w Trzygłowie zgłosili się do Swarożyca i stamtąd zostali skierowani do Trzygłowa.
Chciał bym dostać skierowanie do Trzygłowa i dlatego dopytuję Cię w tej sprawie. :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Mocart pisze: 09 paź 2020 22:46 Jestem w Świnoujściu. Bajka się skończyła. Chyba że z sanatorium do krematorium. Pomyśleć trochę się przyda.
Pojawiasz się na forum i na dzień dobry wchodzisz w tematy o Świnoujściu próbując zniechęcić właśnie do niego ;) ciekawe czemu akurat do Świnoujścia i akurat teraz ;) , skoro to jedno z najzdrowszych , statystycznie miast :) , oczywiście , ludzie są z całego kraju i nie tylko z Polski , no ale ludzie są wszędzie :)
A Ty akurat kuracjuszy ze Świnoujścia straszysz krematorium :o jeśli o mnie chodzi , szkoda wysiłku , ja niestrachliwa , gdybym taka była , siedziałabym do końca pandemii w domu przy zamkniętych najlepiej oknach :lol:

A , że " Pomyśleć trochę się przyda. " to się zgadzam , myślenie nie boli , a może przynieść sporo pożytku i rozjaśnić umysł ;)
elizaa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 16 sty 2014 12:37
Staż sanatoryjny: 1

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: elizaa »

Gienia, Mocart w innym temacie obiecał, że opisze swój pobyt po zakończeniu turnusu. Coś.mi się wydaje, że Mocart jest w Admirale 2, czyli tam, gdzie nieodpowiedzialni ludzie przynieśli wirusa i cały turnus został narażony przynajmniej na stres związany z niepewnością co do bezpieczeństwa pobytu. Mam nadzieję, że Mocart dotrzyma słowa i dowiemy się dlaczego użył tak drastycznego zwrotu. Póki tam jest pewnie nie chce zdradzać szczegółów. I choć można odnieść wrażenie, że Mocart straszy to on sam pewnie nie miał takiego zamiaru. Jest to raczej emocjonalne określenie sytuacji w jakiej się znalazł. Poczekajmy na jego subiektywny (jak sam okreslil) opis sytuacji. Pozdrawiam :kwiat:
bonia50+
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 05 wrz 2013 08:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: bonia50+ »

Witam :kwiat:
Zbyszku w obiekcie Trzygłów są kuracjusze którzy mieli skierowania do różnych obiektów Tryton Swarożyc Admiral . To że zostaliśmy przekierowani to zapewne dotyczy sytuacji Admirale ,ale ja nie dociekalam i dobrze jest mi w Tr,zyglow . Na obecną chwilę Admiral funkcjonuje jak pozostałe obiekty. Wiem że lubisz tańczyć więc dodam że od niedzieli nieczynna jest kawiarnia w Energetyku
Pozdrawiam cieplutko :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5054
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Turnus w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Bonia50+ dziękuję za odpowiedź. Też mi było dobrze w Trzygłowie i chciał bym tam ponownie się znaleźć.
Nic nie szkodzi, że zamknęli kawiarnię Scaliano w Energetyku. Nie będziemy z tego powodu rezygnowali z wyjazdu i damy radę bez potańcówek.
W Świnoujściu jest co robić bez tańców. Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ