,,Watra" Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
mario63
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 552
Na forum od: 13 sie 2013 12:52
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

,,Watra" Krynica Zdrój

Post autor: mario63 »

...witam, czy może Ktoś podzielić się informacjami na temat ostatnich pobytów w Sanatorium ,,Watra" w Krynicy Zdroju???.... pozdrawiam...
FILIPINA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 19 lut 2021 22:10
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: ,,Watra" Krynica Zdrój

Post autor: FILIPINA »

Witam,
czy mogę podpytać jak było w tym ośrodku? Mam wyjazd w marcu. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ,,Watra" Krynica Zdrój

Post autor: Samosia »

FILIPINA pisze: 19 lut 2021 22:30 Witam,
czy mogę podpytać jak było w tym ośrodku? Mam wyjazd w marcu. Z góry dziękuję.
Witaj.Powiem tak...w Krynicy byłam wielokrotnie. . . z miejsca powinnaś być zadowolona bo jest gdzie chodzić na spacery 🙂Jeśli zaś chodzi o Watre nie byłam ale jest to sanatorium bardzo widoczne bo znajduje się na dość wysokim wzniesieniu z tego co mi wiadomo to droga jest stroma jeśli nie jedziesz autem to czeka Cię wspinanie po schodach chyba,że weżmiesz taxi ( około 10-15zł )Trzy lata temu był tam mój znajomy i nienarzekał choć jak mówił zabiegi skromne,pokoje jak z dawnych czasów zresztą sam budynek wygląda jak z PRL-u.Życzę jednak udanego pobytu🙂🙂🙂
FILIPINA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 19 lut 2021 22:10
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: ,,Watra" Krynica Zdrój

Post autor: FILIPINA »

Dziękuję za odpowiedź.
Byłam w Krynicy w maju 2019 w Wojskowym szpitalu więc okolicę już znam, faktycznie jest pięknie. Pozdrawiam :)
Gość

Re: ,,Watra" Krynica Zdrój

Post autor: Gość »

mario63 pisze: 08 paź 2020 17:07 ...witam, czy może Ktoś podzielić się informacjami na temat ostatnich pobytów w Sanatorium ,,Watra" w Krynicy Zdroju???.... pozdrawiam...
Zabiegi są tam ok ja na warunki prl, wyżywienie średnie dla mężczyzny za mało, brak basenu, jeśli ktoś ma problem z chodzeniem to raczej nigdzie nie wyjdzie bo jest bardzo stromo,idąc po ulicy plusem jest wszędzie blisko bo to centrum. Poważnym problemem jest brak parkingu no jeśli masz szczęście to postawisz auto przy ulicy koło sanatorium ale jak już stoi kilka samochodów to obok już ktoś ma chyba wydzierżawione pobocza i kasuje ok 150 zł za turnus. Zarówno Watra jak i obok Beskid to jedno wielkie nieporozumienie i powinni się cieszyć że ludzie jeszcze w XXI wieku chcą tam jeździć. Ktoś zapewne się cieszy że ma umowę z nfz czy zus ale to ostatnim ogniwem w tym wszystkim jest kuracjusz na którym wszystko się odbija.
FILIPINA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 19 lut 2021 22:10
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: ,,Watra" Krynica Zdrój

Post autor: FILIPINA »

Dziękuję :) no to zapowiada się kiepsko.
Awatar użytkownika
czlowiek50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 133
Na forum od: 02 lut 2017 21:31
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ,,Watra" Krynica Zdrój

Post autor: czlowiek50 »

Dzień dobry podłączę się do tematu sanatorium Watra, mam turnus od 1 grudnia 2021... morze ktoś cos opisze jak jest teraz .. dzięki pozdrawiam.
ODPOWIEDZ