UZDROWISKO ODNOWA OLECKO (woj. warmińsko-mazurskie)

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
gagme
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 31 lip 2020 02:10
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

UZDROWISKO ODNOWA OLECKO (woj. warmińsko-mazurskie)

Post autor: gagme »

Witam,

właśnie dowiedziałem się, że otrzymam skierowanie do Uzdrowiska Odnowa w Olecku. Nie wiem jeszcze tylko w jakim terminie turnus, bo nie otrzymałem skierowania. Podobno ZUS wysłał je zwykłym listem w poniedziałek, więc może jutro dotrze.

Prosiłbym o informacje na temat tego miejsca i opinie, szczególnie osób, które niedawno były tam na turnusie (w okresie pandemii). A może ktoś również niedługo się tam wybiera?
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: UZDROWISKO ODNOWA OLECKO (woj. warmińsko-mazurskie)

Post autor: Hipokryt »

Najwięcej informacji od znawców tego uzdrowiska znajdziesz w tym temacie
viewtopic.php?f=2&t=15492
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: UZDROWISKO ODNOWA OLECKO (woj. warmińsko-mazurskie)

Post autor: Duszyczka »

Hipokrytku..Przepraszam.ale nie mamy już świeżych informacji o tym uzdrowisku.Minęło już kilka lat od naszego pobytu tam a słyszałam i czytałam że teraz są zmiany na jeszcze lepsze.Jest wątek w opiniach drugi na ten temat.Od siebie mogę powiedzieć tylko tyle.że wracając z Gołdapi zajechałam tam .Stołówka.ktorą krytykowałam jest teraz po remoncie...Wygląda rewelacyjnie.Widać to przez okna.Dobudowano jakiś łącznik do budynku obok który był za naszych czasów w remoncie.Do środka nie wchodziłam ze zrozumialej przyczyny.Elewacja jest niestety bardzo brudna.Z zewnątrz wygląda to nieciekawie ale środek pewnie zaskoczy swoim urokiem.Brakuje tam nadal zagospodarowanego terenu wokół budynku.Pozostaje tylko spacer Wiewiórczym szlakiem wokół jeziora i plaża miejska.
Nie zauważyłam tam sklepów które były dość blisko.Może tylko przez gapiostwo..
Pozdrawiam. .
Summerka
Posty: 3
Na forum od: 03 maja 2021 14:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: UZDROWISKO ODNOWA OLECKO (woj. warmińsko-mazurskie)

Post autor: Summerka »

Czy ktoś może niedawno był w sanatorium w Olecku ? (w czasie pandemii)
Jacy lekarze przyjmują ? (do którego lepiej trafić ?)
Czy jest możliwość "załatwienia" jednoosobowego pokoju ? czy nadal są dwójki ? (ZUS)

mam obawy przed zbliżającym się szybkimi krokami turnusem
Beata
ODPOWIEDZ