Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: alaxa »

Wielkie dzięki za odpowiedzi, nie brzmią zachęcająco...no ale cóż...jak się nie ma co się lubi...to się lubi co się ma. Nadzieja w fajnej ekipie, chociaż w dobie obostrzeń...i z tym może być problem. Bądźmy dobrej myśli 😊 jeszcze test aby dobrze wypadł i niedługo się okaże. Serdecznie pozdrawiam, do miłego 😊😊
sanatorek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 02 lis 2020 17:30

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: sanatorek »

Turnusy odbywają się teraz normalnie? Słyszałem coś o tym, że znowu mają wszystko wstrzymać. A co do samego miejsca, to od koleżanki słyszałem słabe opinie, narzekała na obskurne otoczenie.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: alaxa »

Na razie nikt nie odwoływał, i zgodnie z instrukcją otrzymaną razem ze skierowaniem trzeba było potwierdzić rehabilitację w ośrodku, tam udzielili instruktażu odnośnie wymazu na covid. Jeżeli negatywny to zapraszają. Miejmy nadzieję, że nie będą odwoływać, 17-go się okaże 😊 jak tylko coś będzie wiadomo, napiszę. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: jan19557 »

sanatorek pisze: 08 mar 2021 16:17 Turnusy odbywają się teraz normalnie? Słyszałem coś o tym, że znowu mają wszystko wstrzymać. A co do samego miejsca, to od koleżanki słyszałem słabe opinie, narzekała na obskurne otoczenie.
Spytaj w ilu sanatoriach była twoja koleżanka. Może ma duże wymagania? Poczytaj opinie których na forum nie brakuje i osądź sam. Ja tam byłem osobiście 2 razy i uwierz mi bywają o wiele, wiele gorsze otoczenia a jak widzisz z prawej strony troszkę ośrodków zwiedziłem.
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: Leon43 »

Sam budynek na pierwszy rzut oka nie zachęca. Po blizszym poznaniu zyskuje. Na pewno czuc klimat PRL u ale obsługa rekompensuje no chyba że ktos oczekuje wysokiego poziomu. Pokoje po remoncie i przed niewiele się różnią. Ja polecam widok na deptak. Panie w recepcji dobierają do pokoi wiekiem i tak jak było u mnie to całe towarzyskie życie było na na balkonie (wspolny dla calego pietra). Wyjeżdżając bardzo mi się podobało. A widoki okolicznych gorek niezapomniane. Kto nie byl niech jedzie.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: alaxa »

Leonie43 bardzo dziękuję za budująca opinie 😊👍 myślę podobnie...że klimat tworzą sami ludzie, a resztę traktuje na zasadzie...jak się nie ma co się lubi... Oby pogoda dopisała i oczywiście... nie pozamykali nas...a spacery zrekompensują całą resztę. Pozdrawiam cieplutko, do miłego 😊😊
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1702
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: p-siak »

Na plus Świerkowego: basen, wyremontowane zabiegi fizykalne,wodne, stołówka. Będzie dobrze bo to Iwonicz, bo w centrum...
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: jan19557 »

Powiedziałbym raczej basenik
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: alaxa »

😀😀😀 basen, basenik, ważne żeby w ogóle dali 😊👍 Dziękuję moi mili za wszystkie komentarze i sugestie. Bądźmy dobrej myśli, oby tylko covid nie rozszalał się za mocno, bo będzie lipa. Serdecznie pozdrawiam, do miłego 😊😊 :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Świerkowy Zdrój medical spa Iwonicz

Post autor: jan19557 »

Na basenie mogło ćwiczyć jednocześnie chyba 10 osób jak dobrze pamiętam. Wymiary około 7x3 i 1,1 m głębokości.
ODPOWIEDZ