Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Danio Unio
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 30 wrz 2019 14:04

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: Danio Unio »

ok, no problem. :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5053
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Danio, to ja pytałem o kawiarnię obrotową i odpowiedziałeś, że nieczynna, a Malgonia rozumiem to potwierdziła. Szkoda, bo by było, gdzie się spotkać przy kawie. :)
Danio Unio
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 30 wrz 2019 14:04

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: Danio Unio »

Fakt, Zbigniew pytał. Teraz dużo osób pyta więc mogłem pomylić osoby. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1228
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: Joni123 »

Malgonia to jak?: Nie ma szans na dwójkę jak nie jest się małżeństwem? Już o 1 nie wspomnę, ale tylko 4 osobowe pokoje???😲😲😲
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: malgonia »

Joni 123, wyslalam Ci numer telefonu to możesz dzwonić.Dwójki tez są ale trzeba troche powalczyć, urok osobisty pomaga.Ogólnie to jest świetne sanatorium, blisko morze,ale naprawdę dużo ludzi.
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1228
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: Joni123 »

Malgonia może tam będę od 20.04 zobaczymy 😃NFZ ma do mnie dzwonić w poniedziałek 😃
Nowicjusz1
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 02 wrz 2017 21:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: Nowicjusz1 »

Współczuję wszystkim, którzy są, byli lub będą w Arce na Sułkowskiego. Tam kuracjusze NFZ są traktowani jak III sort.
Byłem w kwietniu 2018 i nigdy więcej w życiu moja noga tam nie stanie. To jest sanatorium dla Niemców i na prywatne pobyty za ciężką kasę.
Z NFZ to będziesz 21 dni głodna(y). Na pokój jednoosobowy nie ma szans, nawet z zaświadczeniem lekarskim. Jest szansa na pokój 2+2 ale często ten drugi jest bez okna! Nigdy i nigdzie nie czułem się tak upokorzony jak tam.
zuza
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 132
Na forum od: 28 gru 2010 14:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: zuza »

Witam. Byłam w Arce trzy razy ostatnio w styczniu 2020 i chętnie jeszcze pojadę . Co do wyżywienia to się zgodzę ale dla mnie jest to najmniej ważne.Jest dużo Niemców lecz nie odniosłam wrażenia że są najważniejsi. My kuracjusze z NFZ byliśmy dobrze traktowani i przez rehabilitantów i przez lekarza. Na jesieni będę starała się o zwroty do Arki.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 846
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: berbla65 »

Byłam w Arce końcem lata 2015 i byłam z wszystkiegob zadowolona- pokój 2 osobowy bo z córką byłam- fakt Niemców dużo ale co tam :P pozdrawiam
ODPOWIEDZ