Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Witam
Malgonia jak jest z kawiarnia obrotową a Arce, czy jest czynna i czy mogą do niej wjechać osoby, które nie są kuracjuszami Arki.
Jak to wygląda, bo zawsze odwiedzam tą kawiarnie i dobrze by było wiedzieć, a Twoje informacje będą z pierwszej ręki :)
Pozdrawiam
Danio Unio
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 30 wrz 2019 14:04

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: Danio Unio »

Kawiarnia jest nieczynna.
Kropka98
Posty: 2
Na forum od: 06 kwie 2021 14:34
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: Kropka98 »

Witajcie Drodzy forumowicze,

wybieram się do Arka Medical Spa od 13.04 (jeżeli test wyjdzie negatywny). Czy możecie podpowiedzieć jak się dodzwonić do osób odpowiedzialnych za klientów NFZ - bo od 3 tyg mi się nie udaje? Ponadto, poszukuje informacji o której powinnam się stawić w dniu meldunku, żeby załapać się na sensowniejszy pokój, albo mieć jakikolwiek wybór. Niestety na recepcji ogólnej nie udzielają żadnych informacji.
Z pozdrowieniami
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Kropka98 najlepiej odpowiedziały by Ci Malgonia, bo ona jest teraz w Arce, ale ja mogę ci powiedzieć tylko, że najlepiej jest być na recepcji z samego rana lub jechać dzień wcześniej, jak jest taka możliwość, ale o ten nocleg dzień wcześniej pytaj na recepcji Arki. Takiej informacji na pewno Tobie udzielą.
Ja tez teraz jadę do Kołobrzegu i wybieram się dzień wcześniej, żeby załatwić sobie lepszy pokój.
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1230
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: Joni123 »

Małgoniu odbierz pocztę priv :serce:
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: malgonia »

Jini napisałam, Danio Unio jak nie jesteś na miejscu w Arce to nie pisz nie prawdy.Kawiarnia obrotowa jest zamknieta natomiast dwie inne sa czynne.Jedna codziennie a drink bar w piatki, soboty , niedziele.Koncerty sa w kazdy wekend na holu głównym. Basen rzeczywiście tylko dla gośći hotelowych natomiast dla NFZ w ramach zabiegów.Chociaż dla chcącego nic nie możliwego.Pokoje najładniejsze dwójki dla małzeństw, ja akurat miałam jedynkę ale to fuks.Generalnie jedynek nie ma.Pokoje sa wielosobowe czyli 4 a tam sa trzy osoby.Ja powiem tak najważniejsze sa zabiegi i towarzystwo.A tutaj było jedno i drugie.Byly tance na holu, oczywiście nie codziennie.Ograniczenia to tylko maski ale nikt nie zwraca uwagi jak ktoś nie nosi.Ogólnie to tam jest tak jak przed pandemią.Ludzie bardzo dużo, dzieci też .Czyli jeżeli ktoś sie boi cowida to nie radze jechać, bo będzie cały czas w strachu.Odległość od głównego molo to 2,5 km.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: malgonia »

przejażdzki rowerowe
Załączniki
167984708_10219955865635914_4726361918262269470_n.jpg
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: malgonia »

morsowanie
Załączniki
166577330_10219934055370671_6973319398916562031_n.jpg
Danio Unio
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 30 wrz 2019 14:04

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: Danio Unio »

malgonia czytaj ze zrozumieniem, koleżanka zapytała o kawiarnie obrotową więc moja odpowiedź - nieczynna
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Arka Medical Spa w Kolobrzegu

Post autor: malgonia »

Danio, ok przepraszam
ODPOWIEDZ