Alma Gdańsk

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
madzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 824
Na forum od: 03 lut 2013 14:19
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Alma Gdańsk

Post autor: madzia »

Proszę o opinie
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Alma Gdańsk

Post autor: sztani »

zacznijmy od naszej forumowej wyszukiwarki. opinie nie będą zbyt świeże bo pandemia. czyli ośrodek działa . moje jak i innych kuracjuszy są na forum .

search.php?keywords=alma . milej lektury
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Alma Gdańsk

Post autor: Koralik_bis »

Może ktoś coś aktualne wpisze ?? Mam na myśli osoby,które skończyły parę dni temu lub są w trakcie turnusu. Dziękuję.
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Alma Gdańsk

Post autor: Koralik_bis »

I dalej nikt nic :o
Marek litw
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 05 lip 2019 14:14
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Alma Gdańsk

Post autor: Marek litw »

Szkoda że brak opinii
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Alma Gdańsk

Post autor: Koralik_bis »

No i stało się. Alma przywitała mnie wietrzną ale słoneczną pogodą. Jak będzie dalej się zobaczy :lol: początek nie wygląda źle. Dla kogoś kto potrzebuje się wyrehabilitować wypocząć i zrelaksować to jest ok. Za jakiś czas znów coś skrobne jak się rozeznam w terenie ( o ile będzie się w czym rozeznawać) ;) a może ktoś coś też dopisze, sporo tu ludzi tylko nie wiem czy piśmienni.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Alma Gdańsk

Post autor: dani888 »

Koraliczku , dobrych zabiegów i udanego pobytu kochana :serce: .
Mam nadzieję , że w wolnej chwili napiszesz coś więcej a na innych nie patrz , może opiszą swój pobyt po przyjeździe . Pozdrawiam cieplutko ;) .
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Alma Gdańsk

Post autor: Koralik_bis »

Dziś ciąg dalszy pięknej słonecznej i bezwietrznej pogody. Wczoraj po południu odebrałam z recepcji rozpisane zabiegi akurat mnie przypasowały, jak komuś nie to można zmienić u lekarza. Jest wi fi, trzeba hasło wpisać i można korzystać, wiadomo że zasięg ograniczony, ale jest gdzie usiąść i można skorzystać, nikt całe dnie nie siedzi w necie. Można też wziąć pokój jednoosobowy oczywiście z dopłatą (730) czy to dużo czy mało nie mnie oceniać. Palarnia pod dachem na zewnątrz (mnie nie dotyczy) ale w samym obiekcie nie można (kara 500). Telewizor cały pobyt i gra do woli 100 za pokój a można też na dzień wykupić za 10, parking 168 cały pobyt. Na stołówce ok 100 osób jednocześnie, podzielone na 3 grupy jest ok 280 osób. Na teraz to tyle ....cdn
Po obiedzie 2 zabiegi i do kolacji plażing :P
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Alma Gdańsk

Post autor: Koralik_bis »

Cd...jak widać tylko ja piszę, inni zapewne czasu nie mają ;) pogoda w kratkę, ale można pospacerować nad wodą, weekend pootwierane to masa ludzi zjechała, znaleźć miejsce w ogródku było ciężko. Do niektórych przyjechała rodzina - można wynająć wcześniej pokój. Część kuracjuszy wyjechała do domu - ci co mają po kilkanaście km. Niektórzy pojechali zwiedzać Trójmiasto - do Gdańska jeździ 112 i 186 co 20 min jeśli ktoś nie zmotoryzowany to można tymi. Inni imprezowali na miejscu, że w nocy personel musiał uciszać towarzystwo. Rehabilitanci - jak to ktoś powiedział "jesteśmy młodzi to nam się chce" - pomocni, chętnie się zajmują pomagają, zresztą nie zauważyłam żeby ktokolwiek był niemiły. Już ludzie dostają na następne pobyty zawiadomienia bo dzwonią. Może ktoś ma jakieś pytania, jeśli będę wiedzieć to oczywiście napiszę. :D
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Alma Gdańsk

Post autor: Koralik_bis »

Wczoraj już połowa pobytu minęła. Dziś niestety pada, ale nadrobi się zaległości czytelnicze, jeśli po południu też tak będzie. Za to wczoraj pogoda dopisała można było spędzać czas nad wodą. W weekend zwiedzałam Trójmiasto. Coraz więcej lokali jest otwieranych. Na Wyspie jak ktoś ma możliwość jest dużo miejsc do zwiedzania rowerem. No i to na teraz to tyle :)
ODPOWIEDZ