Inowrocław Kujawianka opinie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
dana22
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 24 mar 2021 07:22
Oddział NFZ: Dolnośląski

Inowrocław Kujawianka opinie

Post autor: dana22 »

Witam, jadę do Kujawianki w Inowrocławiu w kwietniu. Proszę o informację byłych kuracjusz jak jest obecnie w sanatorium. Ostatnie wpisy z 2019r nie zachęcają do optymizmu. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Alisza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 16 maja 2011 19:46
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Inowrocław Kujawianka opinie

Post autor: Alisza »

Masakra jestem obecnie i właśnie wczoraj chcieliśmy zrobić bojkot, piszemy skargi bo dalej to depresja murowana!!! Warunki mieszkaniowe kiepskie, kuchnia straszna , mało, zimne, niesmaczne, wciąż to samo i do tego obsługa nie miła, nie grzeczna ,opryskliwa, jak zwrócilam raz uwagę wszystko mam robione po złości zawsze czegoś mi brakuje. Zabiegi w miarę obsługa zależy gdzie ale też wiele do życzenia. Jedynie Panie pokojowe grzeczne, uśmiechnięte, przemiłe. Nigdy więcej Inowrocław i Kujawiak czy Kujawiaka.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4085
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Inowrocław Kujawianka opinie

Post autor: Bibi2 »

Ojej, to nie fajnie ,
przykro że pobyt nieudany
Awatar użytkownika
Alisza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 16 maja 2011 19:46
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Inowrocław Kujawianka opinie

Post autor: Alisza »

Niestety ale jutro do domu hura!!!!
dana22
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 24 mar 2021 07:22
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Inowrocław Kujawianka opinie

Post autor: dana22 »

Alisza, potwierdziłaś moje podejrzenia. Przykro że jeszcze do takich sanatoriów wysyłają kuracjuszy. Obsługa zapomina że pracę ma dzięki nam (nie wnikam ile zarabiają). Najgorsze jest to, że wszyscy narzekamy i nie piszemy skarg do NFZ-u. Już jutro sama się przekonam w jakich warunkach będę mieszkać. Zaczynam szukać restauracji które dowożą posiłki. Jestem na diecie cukrzycowej i purynowej, z tego co piszesz to pogorszenie a nie polepszenie zdrowia murowane. :lol: :lol: :lol:
dana22
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 24 mar 2021 07:22
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Inowrocław Kujawianka opinie

Post autor: dana22 »

Byłam prywatnie w Solankach, Oazie i Energetyku, zdecydowanie polecam Energetyk. Najgorzej wypadły Solanki, jedzenie przy pobycie pełnopłatnym było kiepskie. Inowrocław ma piękne parki a tężnie super - lepsze od Ciechocinka.
Awatar użytkownika
Alisza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 16 maja 2011 19:46
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Inowrocław Kujawianka opinie

Post autor: Alisza »

Właściciel Kujawiaka Kujawianki i Solanki ten sam więc cała obsługa, fizjoterapia, kuchnia te same osoby więc nie ma się czego spodziewać lepszego nawet prywatnie. O Energetyku też słyszałam dobre opinie jak również o sanatorium Przy Tężni.
Awatar użytkownika
Alisza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 16 maja 2011 19:46
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Inowrocław Kujawianka opinie

Post autor: Alisza »

Moja skarga już poszła i zachęcam wszystkich do opiniowania sanatoriów. Nie pozwolę by traktowano mnie jak gorszy sort. W końcu bez kuracjuszy nie mieliby pracy i nie o wdzięczność tu chodzi ale o zwykły życzliwy odruch człowieczeństwa. Za darmo jechać bym nie chciała do Kujawiaka w Inowrocławiu jeszcze mnie nerwy ogarniają na samo wspomnienie. Na razie dość sanatorium w Inowrocławiu Kujawiak!!!!!
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23830
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Inowrocław Kujawianka opinie

Post autor: grazynamackowiak »

Dzień dobry :kwiat:
Dziękujemy , za opis kuracji :kwiat:
Kuracjusz Energetyk Inowrocław ,obok Kujawianki :o
Przebywałam ,wiele razy ,ale tylko gościnnie w Kujawiance na kawusi :)
Byłam świadkiem rozmów ,opini kuracjuszy ,nie byli zadowoleni z kuracji ;)
Narzekali na jedzenie ,rehabilitacja taka sobie ,panie w recepcji nie miłe ;)
Nie było kawiarni ,więc rezerwowałam miejsce w marmurowej Energetyk , obecnie nieczynna :)
Sprzątnie panie, nie narzekali uczynne ,bez zastrzeżeń :)
To tylko tyle moich spostrzeżeń ,każdy na swoje :o
Pozdrawiam , kuracjusz Energetyk :kwiat:
ODPOWIEDZ