Kołobrzeg Bałtyk 2021

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
edit70
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 21 kwie 2017 17:48
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Kołobrzeg Bałtyk 2021

Post autor: edit70 »

Jeszcze 10 dni i pewnie sama opiszę pierwsze wrażenia z sanatorium w zmienionej rzeczywistości. Spacery nad morzem na pewno będę uskuteczniać. Kije trekkingowe zapakuję. Liczę,ze znajdę kompana do wędrówek.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7813
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kołobrzeg Bałtyk 2021

Post autor: darek »

edit70 pisze: 07 kwie 2021 13:00 Dziekuję za informacje. Poczekam, moze ktoś sie znajdzie :-) kto obecnie przebywa.
Droga Kuracjuszko
Potencjalna

Na dziś 17 kwietnia
odnosze się do tego posta z 7 kwietnia
NIKOGO jeszcze w dwóch obiektach Bałtyku nie MA
Napisałem dwóch bo mało kto wspomina że kuracjusze w NFZ kwaterowani sa w obiekcie w "Głebi" tym mało reprezentacyjnym w Parku oddalonym łącznikami .

Polecam koleżance wejście w lupkę i sprawdzenia Opini kuracjuszy z lat poprzednich
Bo wg Mojej wiedzy Standard nie zmienił się
Pokoje w Bałtyku na pólnoc czyli na Molo i morze
od Zawsze były dla Gości Komercyjnych
Pokoje na ostatnim piętrze dla Ludzi z Układu

NFZ lokowany jest od kilku lat w Bałtyku 2 oraz od strony deptaka
Zabiegi dla NFZ w ilości 96
wg zaleceń
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5073
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg Bałtyk 2021

Post autor: zbigniew165 »

Darek w Bałtyku już od tygodnia są goście komercyjni, bo codziennie ich widzę wieczorem przesiadujących w kawiarni nad plażą.
Nie wiem, czy wiesz, ale Bałtyk prowadzi komercyjnie też turnusy rehabilitacyjne ozdrowieńców, czyli po Covidzie-19.
ODPOWIEDZ