Sanatorium Fala od 16-03-2021 do 08-04-2021

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Mariusz11
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 08 kwie 2021 14:34
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Sanatorium Fala od 16-03-2021 do 08-04-2021

Post autor: Mariusz11 »

Miejscowość ładna sanatorium ładnie położone na około masę zieleni są ławki huśtawki itp.
Pokoje małe upychają po 2 osoby do pokoju i to w dobie Kovida !!! Były dwie panie z Kovidem
ale żadnej kwarantanny nie zrobili tylko podawali im koryta pod drzwi do pokoju !!!
Jedzenie to totalna porażka na maxa, stół Szwecki owszem jest ale dla lepszych gości a dla
bydła z ZUS 2 plasterki kiełbasy ( sam łój ) 2 plasterki pomidora 2 plasterki ogórka i czasem
ze dwie rzodkiewki pokrojone na wiórki no i obowiązkowa sałata do tego zupa ,mleczna i drzem
i w 99% śniadania tak wyglądają raz może dwa razy dali twarożek czy kiełbasę !!!
Obiady 1 danie zupy uważajcie na krupnik i pływające w nim robaczki rosół okropny
drugie danie w 99% ziemniaki ( zimne ) mięso ( podeszwa od buta !!! ) no i nie zjedzona na śniadanie
Sałata podana w Śmietanie no i kompot tak jest praktycznie codziennie
Kolacja patrz śniadanie tylko z reguły bez pomidora i ogórka za to dużo sałaty !!!
Nie ma na kolacje dżemu chleb bardzo często stary i czerstwy.
Przypraw praktycznie nie ma bo 3 solniczki i 3 pieprzniczki na 200 osób to kpina !!!
Żadnej Magi czy innych tego typu przypraw nie ma, do picia tylko herbata lub zbożowa kawa w Niedziele kakao.
Jak masz cukrzyce lub inne choroby wymagające diety to odrazu możesz pisać rezygnacje z sanatorium !!!
ja mam cukrzyce i powinienem być na diecie, w pierwszy dzień zgłosiłem potem kilka razy jeszcze zgłaszałem
i żadnej diety nigdy nie dostałem za to byłem zmuszany do jedzenia posiłków których mi nie wolno jeść !!!
Zgłaszałem w recepcji w sekretariacie u kierowniczki sanatorium u Lekarza w Kuchni i zgadnijcie c o to dało ??? NIC !!!
Zamiast prawidłowej diety przy cukrzycy 5 posiłków czyli śniadanie 2 śniadanie obiad podwieczorek i kolacja bardzo
często nie mogłem zjeść nawet 1 posiłku dziennie no chyba że miałem jeść smażone podeszwy najtańsze kiełbasy ( Sam Łój )
po których miałem takie rozwolnienie że nie mogłem z toalety wyjść !!!
Zabiegi są dobre wszystko zależy co przepisze lekarz i czy jest czynne bo ja miałem zapisane krio komore ale nawet jej nie otworzyli
ani razu !!! Basen jest fajny duży ale po za kilkoma zapisanymi 2 na tydzień po 30 minut nie wpuszczą no chyba że zapłacisz !!!
Parking płatny 140 zł telewizja 120 zł ale na pytanie o fakturę nagle tracą słuch !!!
Kawiarnia w sanatorium to kpina na Batorym jest taniej lepsza obsługa lepsze widoki i lepsze jedzenie !!!
Ogółem sanatorium bardzo fajne gdyby nie te jedzenie !!!
ODPOWIEDZ