"Włókniarz" Ustka

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4077
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: "Włókniarz" Ustka

Post autor: Bibi2 »

Witaj Majeczka,
no i masz kontynuację swojego tematu ,
dzięki za uaktualnienie opinii :)
dobrego pobytu :kwiat:
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1788
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: "Włókniarz" Ustka

Post autor: Andrzej1958 »

Czytając Twoją opinię, z coraz większą niecierpliwością odliczam dni do wyjazdu.
Dzięki za info.
Dwa zabiegi, to trochę mało, chciałbym dokupić. Jeśli masz możliwość zrób zdjęcie cennika i wyślij na priv.
Trzeba przygotować gotówkę, chyba, że już można płacić kartą.
Wypoczywaj.
Gość

Re: "Włókniarz" Ustka

Post autor: Gość »

Zabiegów pełen wypas łącznie z falą uderzeniową, kąpielami borowinowym i, masażami boa, l łóżkami do masażu. Dla bardziej zasobnych dixky zabiegów odmładzających. 😁
Zrobię zdjęcie cennikae i wrzucę w temat Ustki możemy nie zgłoszą...🤭
Bardzo żałuję, że się z Wami nie spotkam, nawet ma przysłowiową kawkę z pianką 😞
Acha z minusów.. niepojęte ale brakuje możliwości płacenia kartą, drugi minus dla mnie alergika to wykładziny.
Andrzeju jak chcesz wyślij numer, może masz what's up to wyślę filmiki i zdjęcia. Nie zmuszam oczywista 😁
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14478
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: "Włókniarz" Ustka

Post autor: ANDY12345 »

Baw się dobrze dalej, miłego i pogodnego :) .
Gość

Re: "Włókniarz" Ustka

Post autor: Gość »

Małe sprostowanie... zabiegów mokrych jest po kokardę. Całe podziemie. Dzisiaj zrobiłam zdjęcie oferty...uboga nie jest 😉
No nic ocenię jak będę mogła być dłużej.
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: "Włókniarz" Ustka

Post autor: smuga »

I pomyśleć że prawie codziennie śmigałam do 15.09. na rowerku obok Włókniarza. Tak to jest jak się człek na czas kuracji odcina od internetu :roll: Pozdrawiam już z domku i wpisuję Ustkę jako bardzo przyjazne miejsce na mapie moich wojaży :serce:
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1788
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: "Włókniarz" Ustka

Post autor: Andrzej1958 »

Właśnie wróciłem z Włókniarza w Ustce. Turnus od 25.09-9.10.
To co napisała Majka o swoich pobytach w tym ośrodku jest aktualne. Nie będę powtarzał.
Przyjechałem z rana, ok godz. 10. Formalności w recepcji, wybór tury posiłków i skierowanie do pielęgniarki. U pielęgniarki jeszcze bez kolejki. Czekałem tylko na wyjście kuracjusza. Wyznaczenie wizyty u rehabilitanta na po obiedzie. Ci co później dotarli musieli się liczyć z wizytą u rehabilitanta w niedzielę.
Zabiegi dostałem w zasadzie takie jak chciałem. Niektórych nie mogłem, bo było za wcześnie od skończenia rehabilitacji w domu.
Pokoje dostępne sukcesywnie, w miarę ukończenia sprzątania. Dostałem do dwuosobowy jako jedynkę z oknami na parking (czasem dymiło z kominka). Wyposażenie jak w opisie Majki.
Jedyny mankament, to za mało dostępnych gniazdek. Szybko rozwiązany, w recepcji dostałem przedłużacz z listwą.
Balkon na 3 piętrze bardzo wąski, na szerokość krzesła.
WiFi dziwnie się zachowywało, szczególnie jak chciałem coś wstawić na N-S. Po zalogowaniu i napisaniu wiadomości, kazało się ponownie logować, a wiadomość trzeba było pisać od nowa. Problem znikał po podłączeniu telefonu jako routera. Przeglądanie stron internetowych było ok.
Posiłki dokładnie opisała Majka. Faktycznie smaczne i obfite. Pod koniec zauważyłem, że nad paskiem od spodni coś się zaczyna przelewać.
Czas wolny. Były proponowane 3 wycieczki odpłatne dla chętnych, w sali klubowej prezentacja lokalnej winnicy, występ muzyczny i wieczorek taneczny (na koniec) przy muzyce na żywo (10 zł).
Podsumowując, jestem zadowolony w wyjazdu pod każdym względem. Pobyt warty był wydanych pieniędzy. Niewykluczone, że wrócę.
Gość

Re: "Włókniarz" Ustka

Post autor: Gość »

Fajnie, że jesteś zadowolony... bałam się, że mi głowę urwiesz.
Pal licho ośrodek, najważniejsze otoczenie i super towarzystwo i tego Co życzę przy kolejnych wyjazdach.
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: "Włókniarz" Ustka

Post autor: Nutka »

Dziękuję Andrzeju za opis :)
Miło czytać jak ludzie zadowoleni wracają :)
A sama Ustka kusi ;) .... szkoda,że jest ona nad morzem ;)
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4077
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: "Włókniarz" Ustka

Post autor: Bibi2 »

Uzupełniona relacja , znany aktualny stan - dzięki Andrzeju :)
Pan zadowolony i o to chodzi :)
ODPOWIEDZ