Amer-Pol Polańczyk

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
DanPio
Posty: 2
Na forum od: 15 kwie 2021 22:18
Oddział NFZ: Małopolski

Amer-Pol Polańczyk

Post autor: DanPio »

Właśnie zakończyłam 24 dniowy turnus w sanatorium Amer-Pol w Polańczyku. Czytając niektóre opinie, jechałam tu z pewnymi obawami, ale zupełnie niepotrzebnie. To był fantastyczny czas poświęcony na poprawę zdrowia i odpoczynek. Cudowne miejsce, świetna lokalizacja, cisza, spokój, piękne widoki. Ośrodek posiada profesjonalną, bardzo dobrze wyposażoną bazę zabiegową oraz wyspecjalizowany personel, uprzejmy i bardzo pomocny. Pokoje dwuosobowe, z balkonami, codziennie sprzątane, częsta wymiana ręczników również pościeli. Przepyszne jedzenie, posiłki urozmaicone, apetycznie podane, możliwość wyboru diety, bardzo miła, uśmiechnięta obsługa. Ośrodek jest świetnie zarządzany, widać rękę bardzo dobrego gospodarza, który wie jak zadbać o komfort kuracjuszy. Bardzo polecam to wyjątkowe miejsce.
Awatar użytkownika
Slodziaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 99
Na forum od: 08 cze 2017 23:38
Staż sanatoryjny: 16

Re: Amer-Pol Polańczyk

Post autor: Slodziaczek »

Mam takie malutkie zapytanie, czy miałeś zapisaną jakąś dietę? W Amer-Pol'u byłem jakieś 2 lata temu i w sumie wszystko raczej pozytywnie poza stołówką. Na diety to raczej nie byli przygotowani.
DanPio
Posty: 2
Na forum od: 15 kwie 2021 22:18
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Amer-Pol Polańczyk

Post autor: DanPio »

Wydaje mi się, że zmienił się kucharz, bo posiłki były wyjątkowo smaczne a ja jestem wymagająca. Akurat na moim turnusie, był w ośrodku właściciel obiektu, który często jadł z nami posiłki, poza tym często bywał w kuchni i widać było,że zależy mu na zdrowym i dobrym żywieniu. Wiele osób wybrało dietę lekkostrawną i również byli zadowoleni.
Awatar użytkownika
Slodziaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 99
Na forum od: 08 cze 2017 23:38
Staż sanatoryjny: 16

Re: Amer-Pol Polańczyk

Post autor: Slodziaczek »

Widzisz - chyba masz rację :mrgreen: :mrgreen: wydaje Ci się. Pytanie - który z kuracjuszy zna się z szefem kuchni :mrgreen:
Jak zapamiętałem to co do smaku nie miałem zastrzeżeń - po prostu stołówka. Nie powalała niczym. Po prostu taka se ;)
Główny zarzut tyczył sie dietetyka. Dieta, którą otrzymałem była całkowitym zaprzeczeniem tej diety. W dodatku pierwszego dnia dowiedziałem się, że diety będą obowiązywały za dwa dni. Cóż - nie każdy może sobie pozwolić na coś takiego. No i niestety prawie wysłało mnie to na tamten świat a przyjechałem tam poprawić zdrowie. Co do obsługi - to obsługa stołówki traktowała mnie jak intruza, który chce niewiadomo czego. Zero rozeznania we WŁASNYCH obowiązkach. Mam takie głupie wrażenie, że podchodzono do kuracjuszy jak do osób zdrowych przybyłych tylko i wyłącznie w celach rozrywkowych. Do dnia dzisiejszego zastanawiam się za co właściwie wspomniany wcześniej dietetyk brał pieniądze.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24606
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Amer-Pol Polańczyk

Post autor: ewasz »

Słodziaczku, a mnie się wydaje, że ten post to jest dziwnie podejrzany. Ni stąd, ni zowąd nagle taka pochwała :shock:

W tym samym czasie drugi taki ...
Awatar użytkownika
Slodziaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 99
Na forum od: 08 cze 2017 23:38
Staż sanatoryjny: 16

Re: Amer-Pol Polańczyk

Post autor: Slodziaczek »

I masz rację - z pewnością tak jest więc niech troszkę popracują nad brakami, a jest ich trochę :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24606
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Amer-Pol Polańczyk

Post autor: ewasz »

Robią sobie reklamę 🤪😃
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Amer-Pol Polańczyk

Post autor: Atina »

W Polańczyku może taki zwyczaj ...
W Dedalu także p.dyrektor jadał z nami, jedzenie bardzo smaczne :) nawet mieszkał w tym samym budynku.
Amerpol ogólnie ludzie bardzo chwałą jest po sąsiedzku.
Kocham Polańczyk och te Bieszczady :D
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24606
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Amer-Pol Polańczyk

Post autor: ewasz »

Atinko tylo, że te posty są dziwne. Ten tutaj jest z małopolskiego NFZ a ten drugi z mazowieckiego NFZ ale pani napisała, że mieszka w Krakowie :roll: :roll: :shock:
Awatar użytkownika
Slodziaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 99
Na forum od: 08 cze 2017 23:38
Staż sanatoryjny: 16

Re: Amer-Pol Polańczyk

Post autor: Slodziaczek »

Jak się pisze prawdę - ciężko wpaść na kłamstwie 8-)
ODPOWIEDZ