,,Lwigród" Krynica

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
mario63
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 552
Na forum od: 13 sie 2013 12:52
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

,,Lwigród" Krynica

Post autor: mario63 »

...witam, podzieli się Ktoś wrażeniami z pobytu w Lwigrodzie w Krynicy??... pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1240
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ,,Lwigród" Krynica

Post autor: Samosia »

Witaj Mario63 wpisz w wyszukiwarke Lwigród i opini z przed pandemi jest wiele...również moje tam znajdziesz z pobytu z NFZ i prywatnie...osobiscie polecam to sanatorium ze wzgledu na rehabilitacje i nową dwa lata temu otwartą bazę zabiegową wraz z basenem.Szczerze to gdybym miała możliwość to z ochotą bym tam wróciła po raz kolejny🙂👍
Awatar użytkownika
mario63
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 552
Na forum od: 13 sie 2013 12:52
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: ,,Lwigród" Krynica

Post autor: mario63 »

...witaj Samosiu!..., dzięki za odpowiedź, ostatnio byłem po sąsiedzku w MSWiA!... ;) a tu nie doprecyzowałem, bo głównie chodziło mi o stan teraźniejszy!...., resztę znam nawet za dokładnie - chyba w sumie z pół roku przebywałem w Krynicy?.... ;) pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1240
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ,,Lwigród" Krynica

Post autor: Samosia »

Mario63 w obecnej czasie to chyba jest tak jak wszędzie wszystko odbywa się w reżimie sanitarnym i nic niewskazuje na to aby miało się coś zmienić w najbliższym czasie🤔🤔🤔
Awatar użytkownika
mario63
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 552
Na forum od: 13 sie 2013 12:52
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: ,,Lwigród" Krynica

Post autor: mario63 »

...właśnie chodziło mi min., o ten reżim sanitarny, bo wcześniej 3 x odwoływano mi pobyt w Watrze, gdzie jak mi oznajmiano przyjmowano 100% kuracjuszy!!!!... Zatem pomimo pandemii - prywatny biznes i kasa bierze górę rozsądkiem?!!!....
ODPOWIEDZ