Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Slodziaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 99
Na forum od: 08 cze 2017 23:38
Staż sanatoryjny: 16

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: Slodziaczek »

Po kolejne: są ludzie, którzy już tam byli, byli w kilku miejscach, zobaczyli i porównują jak tam jest i jak jest w innych ośrodkach.
Niestety - nie wszystko w Amer-Pol'u jest takie piękne, a jeśli taką opinię wydaje osoba, która pierwszy raz uczestniczy w rehabilitacji w sanatorium to jest to dziwne (dla wyjadaczy oczywiste). Zgadzam się, że każdy ma prawo tylko to forum nie jest portalem reklamowy a za umieszczenie reklam powinno się odpalić Administratorowi a czytelników uprzedzić z czym mają do czynienia - w przeciwnym razie nie jest to etyczne postępowanie (delikatnie mówiąc).
Baza zabiegowa jest. Po prostu jest. Jak wszędzie. Czy taka genialna? Nie sądzę. Po prostu dobra. Uprzejma obsługa - owszem ale to raczej norma. Z gorszą miałem do czynienia tylko w jednym ośrodku ale z lepszą też.
KingaK
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 15 kwie 2021 22:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: KingaK »

I takie podejście mi się podoba. Każdy ma prawo się wypowiedzieć tak jak uważa. Wydaje mi się, choć może się mylę, że autoreklama miałaby sens w przypadku jakiegoś hotelu lub płatnego uzdrowiska a w przypadku sanatorium to przecież nie my wybieramy miejsce, tylko ZUS kieruje tam gdzie uważa. Ja wolałam jechać nad morze ale nie było możliwości zmiany i pojechałam w Bieszczady. Widzę, że są tu doświadczone osoby, często wyjeżdżające do sanatoriów, może więc poradzicie jak szybko można składać wniosek o kolejny wyjazd i czy jest jakiś sposób żeby pojechać tam gdzie by się chciało? Będę wdzięczna za dobrą radę, oczywiście jeśli ktoś będzie chciał się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: ewasz »

Jak widać, jesteś osobą, która nie odpuszcza i jak przysłowiowa lwica bronisz swojego stanowiska.
Wydaje mi się, że jesteś osobą obrotną więc dasz sobie radę by to czego szukasz, znaleźć na Forum. Wystarczy w miejsce z lupką wpisać frazę jaka Ciebie interesuje.
Powodzenia.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: Felice »

KingaK sanatoria na wysokim poziomie nie potrzebują autoreklamy, ani żadnej reklamy. Ta szeptana jest najbardziej skuteczna.
Nie musisz upierać się przy swoim stanowisku, ja w takich kwestiach zazwyczaj nie mylę się.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: zbigniew165 »

Sądzę, że jest tak jak podejrzewa większość z nas co do wiarygodności tej opinii o Amer-Pol.
Byłem w Polańczyku w 216 r w sanatorium Solinka i opinia o zachwalanym Amer-Pol nie była, aż taka dobra. Kuracjusze z ZUS narzekali wtedy na zabiegi rozłożone na cały dzień, żeby było jak najmniej czasu wolnego.
Co do bazy zabiegowej, to wtedy nie była aż taka doskonała, brak basenu.
Mógł bym polecić Solinkę w której byłem, bo jako jedyne sanatorium w Polańczyku posiada basen do gimnastyki i dobrą bazę zabiegową, a także dobre wyżywienie i warunki bytowe.
Jeszcze mógł bym polecić Plon, ale Amer-Pol jest na końcu mojej listy sanatoriów w Polańczyku.
KingaK
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 15 kwie 2021 22:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: KingaK »

W Plonie, w czasie mojego pobytu był koronawirus, więc dobrze że tam nie trafiłam
Awatar użytkownika
Slodziaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 99
Na forum od: 08 cze 2017 23:38
Staż sanatoryjny: 16

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: Slodziaczek »

Sprawa rozłożenia zabiegów na cały dzień to są wymogi ZUS'u a baza zabiegowa nie jest znowu taka wspaniała w Amer-Pol'u. Dodatkowo np. w wirówkach kończyn dolnych obsługa czasem "zapomina" wymienić wody. No cóż - zawsze oszczędność czasu ;)
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: beatricze »

Słodziaczek
Właśnie wróciłam z Amer - pol w Polańczyku nie wiem kto i czego oczekuje.Wszystko jest na 5+ tzn, pokoje, jedzenie zabiegi oraz lekarz zlecający.Korzystam z rehabilitacji , wiele ośrodków znam a ten obiekt uważam za odpowiedni do rehabilitacji.
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: beatricze »

Zbigniew
To było w 2016 roku.Teraz jest super baza i nie ma się do czego przyczepić.A pacjenci ZUS jada na prewencje lecznicza, wiec czegoś tu nie rozumiem?
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: beatricze »

Witaj Kinga
Naprawdę ubawiłam się :serce: :kwiat: do łez, jak zareagowano na Twój post.Znam niektóre osoby tu na forum.Nie warto się przejmować co piszą , muszą mieć co niektórzy ostatnie słowo.Ja właśnie wróciłam i wszystko co piszesz jest prawda. Byłam w tym ośrodku pierwszy raz i bardzo jestem zaskoczona na plus.To nie autoreklama, to tak dla tych co nie wierzą :lol: :lol:
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ