Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
KingaK
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 15 kwie 2021 22:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: KingaK »

Na przełomie marca i kwietnia, przebywałam skierowana przez ZUS, ponad trzy tygodnie we wspaniałym sanatorium Amer-Pol w Polańczyku. Bardzo odpoczęłam i zregenerowałam organizm. To wyjątkowo pięknie położone miejsce, wokół cisza i dzika przyroda. W ośrodku jest bardzo dobrze wyposażona baza zabiegowa, sale do ćwiczeń, kąpieli leczniczych oraz wyspecjalizowany, profesjonalny personel, uprzejmy i bardzo pomocny. Pokoje dwuosobowe, z balkonami, czyste, często sprzątane. Wyjątkowo dobre, domowe jedzenie, posiłki urozmaicone, apetyczne, istnieje możliwość wyboru diety lekkostrawnej, miła, uśmiechnięta obsługa. Amer-Pol to wyjątkowo dobrze zarządzany ośrodek, widać otwartość i życzliwość w stosunku do przebywających tam kuracjuszy. Miejsce godne polecenia. Ja na pewno tu wrócę!
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20156
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: Felice »

Autoreklama?
KingaK
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 15 kwie 2021 22:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: KingaK »

Jestem z Krakowa i pierwszy raz pojechałam do sanatorium, wcześniej korzystałam z rehabilitacji na miejscu. Słyszałam dużo negatywnych opinii o pobytach sanatoryjnych i dlatego chciałam wyrazić swoje zdanie. Byłam naprawdę mile zaskoczona i mam taki zwyczaj, że jak jest za co, to chwalę. Najlepiej jedź i sprawdź osobiście, bo widzę, że jesteś bardzo podejrzliwy :-)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20156
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: Felice »

To nie podejrzliwość tylko pewność . W odstępie dnia dwie identyczne opinie od osób, które piszą swoj pierwszy post. Przypadek? Nie sądzę 😂
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: ewasz »

Nie sądzę by to było od kuracjusza.
Ot tak sobie ni z tego, ni z owego ktoś się loguje i jako pierwszy post umieszcza pochwały :roll:
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1709
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: p-siak »

Byłem tam w 2019. Poziom normalny, przez parę dni zupy były na bazie wody, soli, 4 cząstki ziemniaka,2 kosteczki marchwi... Potem chyba kucharz wrócił z urlopu i były już ,, treściwe''.
Także to autoreklama.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: ewasz »

Nawet nie zmieniła miejscowości. Jest z Krakowa a ma NFZ mazowieckie. Szyte grubymi nićmi :lol:
KingaK
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 15 kwie 2021 22:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: KingaK »

Jestem bardzo zaskoczona takim nieufnym podejściem. Oczywiście mogłabym zeskanować kartę przyjęcia albo wypis końcowy, ale to pewnie też nie przekona podejrzliwych, więc szkoda zachodu. A co do NFZ mazowieckie, to rzeczywiście nie umiem się tu jeszcze poruszać, nie zmieniłam przy rejestracji i tak zostało, nie przypuszczałam, że może z tego być jakaś afera. Być może, w przeciwieństwie do innych, nie mam wygórowanych wymagań, szczególnie jeśli chodzi o ZUS i umiem doceniać i pochwalić a nie tylko narzekać. Więcej wiary w ludzi i dużo zdrowia Państwu życzę :-)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20156
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: Felice »

Wiarę w ludzi mam nadal mimo wszystko, ale również zdrowe i rozsądne podejście do życia. Mam prawo mieć wątpliwości i nimi dzielić się.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Amer-Pol Polańczyk

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Jeszcze do Kingi.
Wątpliwości co do Twojego wpisu ma 90% użytkowników tego Forum. Uwierz mi.
Po pierwsze ludzie się tu rejestrują dlatego, że sami najpierw szukają różnych informacji, a potem dopiero, po wyjeździe dzielą się wrażeniami (i to nie wszyscy).
Po drugie - Twój post jest za dobry 🤔😏. Kilka okrągłych zdań jakby żywcem przepisanych z folderu reklamowego. I forma i treść jest zbyt piękna 🙂.
Po trzecie - nie sądzę żeby przy rejestracji system narzucał z góry przynależność no danego NFZ. Z tego co pamiętam (chociaż głowy nie dam) tam na początku są wszędzie czyste pola.
Ale na koniec napiszę tak: każdy ma prawo się tu zarejestrować i zareklamować co mu się podoba, tak samo jak my mamy prawo być podejrzliwi.
A kto pojedzie - sam się przekona 🤔.
ODPOWIEDZ