Verano Kołobrzeg 10.04-1.05.2021

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Verano Kołobrzeg 10.04-1.05.2021

Post autor: zbigniew165 »

Jestem w Verano od 10 kwietnia i wszystko jest fajnie, ale od naszego przyjazdu rozpoczął się remont kapitalny budynków z wyburzaniem ścian włącznie. Największe natężenie prac jest w części, gdzie była kawiarnia, która w chwili obecnej jest całkowicie rozbebeszona z okien drzwi i już burzą ściany. Ma tu stanąć po budowlanemu mówi się "plomba", czyli w środek między segmenty budynku wybudują wysoki apartamentowiec.
Budowlańców jest dużo, mieszkają w naszych obiektach i chodzą bez masek, a testach już nie wspomnę.
Na posadzkach ciągną przewody elektryczne, pootwierane studzienki wewnątrz budynku, przeciągi w czasie drogi do bazy zabiegowej.
Cały czas od rana pracują młoty, wiertarki, koparka i inny sprzęt budowlany.
To jest dopiero początek robót, pewnie niedługo stanie tu duży dźwig i zacznie się budowa tego apartamentowca.
Częst wyłączają TV, telefony w pokojach nieczynne, woda z kranu leci czerwona. Jednym słowem masakra i już płyną od nas skargi do NFZ, Sanepidu i Ministerstwa Zdrowia.
Zobaczymy co będzie dalej. To na razie tyle z placu budowy :lol: w Verano Kołobrzeg
Awatar użytkownika
ewana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1638
Na forum od: 09 lut 2020 07:23
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Verano Kołobrzeg 10.04-1.05.2021

Post autor: ewana »

O Zbyszku współczuje ,jakiś horror .Tak blisko promenady ,gdzie i tak dość tłoczno ,jeszcze apartamentowiec wciskają :o :shock: Czego ludzie dla zysków nie zrobią ! W tej kawiarence w Verano potańcówki były :)
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2561
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Verano Kołobrzeg 10.04-1.05.2021

Post autor: Mazrena »

ups to słabo Zbyszku, a pytałam wcześniej o te remonty :lol:
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Verano Kołobrzeg 10.04-1.05.2021

Post autor: berbla65 »

No tak, w centrum dzielnicy uzdrowiskowej kolejny apartamentowiec :roll: a parkingu zero. O tak CI z apartamentowca to w podziemny będą mieli :? a w sezonie to nie ma gdzie auta zostawić i płatne zajęte na maxa :cry: Oj, Zbyszku ale Ci się trafiło :( po Kołobrzegu wpadnij odpocząć do Świnoujścia :D pozdrawiam 8-)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Verano Kołobrzeg 10.04-1.05.2021

Post autor: zbigniew165 »

Marzenko mnie osobiście, aż tak te prace budowlane nie przeszkadzają, ale większość pań na naszym turnusie już chodzi na skargi i pisze do NFZ.
Teraz przyjechała druga duża koparka do burzenia tej kawiarni o której pisałaś. :shock:
Berbla65 i tak chyba zrobię jak otworzą hotele w Świnoujściu.
Ogólnie z pobytu i z zabiegów w Verano jestem zadowolony, tylko żeby nie te remonty. :roll:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24606
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Verano Kołobrzeg 10.04-1.05.2021

Post autor: ewasz »

No to się zrobiło nieciekawie jak jest plac budowy...
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14544
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Verano Kołobrzeg 10.04-1.05.2021

Post autor: GIENIA »

Po co w tym miejscu apartamentowiec potrzebny :?: :shock:
pawel03
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 13 gru 2019 06:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Verano Kołobrzeg 10.04-1.05.2021

Post autor: pawel03 »

Solorz rozwija się :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5077
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Verano Kołobrzeg 10.04-1.05.2021

Post autor: zbigniew165 »

Masz rację, bo on jest teraz właścicielem Verano i radzę przyjechać tu dopiero za 1,5 do 2 lat, jak skończą rozbudowę wszystkich obiektów, a działka 4 ha, to jest, gdzie dostawiać i remontować.
Ja bym tu komercyjnie na pewno nie przyjechał z uwagi na cenę pobytu, która jeszcze pewnie podskoczy, bo już okroili ilość dni w pobycie komercyjnym.
Jeszcze rok temu było 12 dni turnus rehabilitacyjny, a teraz w tej samej cenie jest już tylko 10 dni :roll:
Co do samego pobytu z NFZ, to jestem na razie zadowolony, bo wyżywienie lepsze niż miałem w innych sanatoriach, zabiegi też dobre, a personel bazy zabiegowej idzie na rękę kuracjuszom i nie ma problemów z dogadaniem się. Wszyscy uprzejmi i profesjonali w tym co robią.
Jedyny mankament, to te remonty. :roll:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2561
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Verano Kołobrzeg 10.04-1.05.2021

Post autor: Mazrena »

Dobrze że masz takie rozeznanie Zbyszku 🤔myślałam że turnus rehabilitacyjny musi być 14 dni z dofinansowaniem PFRON 🙄 Faktycznie zawsze ich oferta była wysoka. Sam pies u nich 50zl /doba 🙈
ODPOWIEDZ