Mewa Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: emik »

Gieniu, super opis ośrodka. Dziękuję. :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Dzięki emik :kwiat:

Piszesz w innym temacie , ( nie chciałam go komuś zaśmiecać ) że dwójki tylko dla par .
To już powszechnie stosowana praktyka . Dwójki dla małżeństw i osób przyjeżdżających razem , oczywiście tej samej płci ;) , które wcześniej to zgłoszą w ośrodku ( koleżanki , siostry , matka z córką , analogicznie mężczyźni tak samo ) ...
To , że małżeństwa kwaterowane są razem , to w dużej mierze wina kobiet ;) ... niejednokrotnie słyszałam narzekania panów , do innych panów , np w korytarzu zabiegowym , że to żona tak wymyśliła , że muszą mieszkać razem , a on wolałby z mężczyznami , a żona niech sobie mieszkałaby z kobietami :lol:
Rybka53
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 05 sty 2013 15:59

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: Rybka53 »

Cieszę się że przeczytałam opinię pozytywną, dla mnie najważniejszy jest pobyt w zdrowym klimacie i regeneracja zdrowia, owszem fajnie jest trafić na dobre miejsce ośrodku, i fajną współlokatorkę, mam pytanie ilu osobowe są pokoję. Ja zjawię sie zaraz po nowym roku w Mewie
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Są i dwójki i jedynki , ale trudno je dostać , musisz być przygotowana na pokój 3 osobowy , ale być może uda Ci się zdobyć mniejszy , co wcale nie oznacza , że lepszy . Jeśli czytałaś moja opinię , to wiesz , że dwójki to w większości małe i ciasne klitki .
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: darek »

Gieniu

Mam potwierdzoną informację nie tylko przez Recepcję czy dz. marketingu ,że w tym roku pojawił się pewien Pan

Mocno ZDESPEROWANY a i SZALENIE

Odważny

Zadzwonił 2 tygodnie przed przyjazdem do dz.marketingu bo tam wstępnie są przydzielane pokoje ze Stanowczym pismem że On jedzie do Sanatorium i Prosi -Żąda

Osobnego pokoju -Najlepiej 3 lub 4 dla siebie, stołowania wg diety- bez obecności Pani ,która jest jego Zoną od 40 lat

ODWAZNY

Podczas przyjazdu jego Żona tradycyjnie chciała zrobić delikatny raban a Pan Był Przeszczęśliwy
Fakt Pani dostała pokój dwu osobowy ,ale Pan był w 3w innym skrzydle

A Dziewczynom z Marketingu nawet Dostał się kosz słodyczy
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Darku :) faktycznie był odważny :lol: ... trzeba czasami od kogoś i komuś od nas dać odpocząć ;) , oczywiście są sytuacje , że jedno z małżonków potrzebuje pomocy w codziennych sprawach , a to już insza inszość :?

Tez znam osobiście przefajne małżeństwo ( miałam przyjemność być z Nimi dwukrotnie na turnusie z KRUS u , pozdrawiam Bogusię i Jej męża :) ) , którzy zawsze jeżdżą we dwoje , ale pokoje proszą osobne , ale sąsiednie lub blisko siebie :)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: ewasz »

Qrde, zakręciło mi się w głowie, dostałam oczopląsu od czytania tych zawiłości krytarzowo-łącznikowych :roll: :lol:
Oj, nalatam się i pobłądzę nie raz :lol: :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Nie taki :twisted: straszny , jak go namalowałam :lol: :lol:
Czytaj Ewaszko oznaczenia na podłogach , a nie zginiesz :lol:
Odradzam Ci tą " znakomitą " MEWĘ V , bo tam pokoiki to klitki ;)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: ewasz »

OK Gieniu, dzięki :D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: darek »

Ewa
Bezwzglednie gdyby chciano Cię skierować do Mewy V -Krzycz ,że masz Problemy z ROMANTYZMEM - bo tam do 2005 roku w obecnych pokojach od czasu wojny była baza zabiegowa.
Wilgotne BARDZO , może Gienia była ale tam delikatnie osadza się taki zielono-szary grzybek.
Plus ten budynek jest nie podpiwniczony i zwłaszcza Zimą delikatnie ciagnie taki fajny zimny zefirek .

Gdybym Mógł Ci zasugerować Mewa 1 pokój chyba 206 a lub b - Jest to pokoik 3 osobowy ze wspólną Bardzo dużą łazienką z dwoma wejściami do 1 i do 2
Byłem w tym pokoiku gdy otwarli po remoncie Mewe I chyba w 2002 roku
I wiem że te pokoiki cieszą się powodzeniem -NIBY 3 a dwa niezależne duże miejscówki z niezależnym wejściem
To są te narożne pokoiki one pomimo że narożne są bardzo ciepłe i są w Budynku głównym -Brak problemu z łazikowaniem na Stołówkę a na parterze i chyba w podziemiach są zabiegi
ODPOWIEDZ