Mewa Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ewana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1638
Na forum od: 09 lut 2020 07:23
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: ewana »

Gienia ten wszechobecny handel wszystkim i wszędzie nie zmienił się od mojego tam pobytu 2015roku ;) Tylko wtedy załapałam się jeszcze na wycieczkę do Niemiec ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Podsumowanie ....

Mając ze zwrotu do wyboru ... Arkę , MSWiA oraz Mewę , wybrałam tę ostatnią . Pewnie niejeden pukał by się w czoło . A ja wybrałam to , czego oczekiwałam . Cieszę się , że trafiłam właśnie do Mewy 2 , poznałam fantastyczne osoby , czas mijał tak szybko , że aż po 3 tygodniach , twierdziliśmy , że dopiero 2 minęły :lol:
Jestem bardzo zadowolona z zabiegów , nie wiem do czego mogłabym się przyczepić :?: :roll: nic nie przychodzi mi do głowy :)

Gdybym jeszcze kiedykolwiek miała możliwość wyjazdu do Mewy , pojadę bez chwili wahania , będę jednak prosić o pobyt w 2 :)



Pogoda ...
Były dni słoneczne , były pochmurne , były i deszczowe .... na szczęście tych ostatnich nie było wiele , czasami godzinka i po deszczu .... i dobrze , bo przez tą godzinkę można spokojnie w kawiarni , grzanym winkiem się rozgrzać :P
W tym momencie dodam , że , wyjazd ten umożliwił mi także , poznanie w realu , po długiej znajomości w necie , na naszym forum , przesympatycznej , ciepłej i życzliwej osoby . Choćby tylko dla tej znajomości , warto było jechać w tym terminie :D

Inne ...
Idąc na zabiegi do bud A , nie musimy wchodzić na recepcję , tuż obok schodów , po prawej stronie , jest podjazd dla wózków , a na jego końcu , drzwi wejściowe bezpośrednie na korytarz zabiegowy w A 1

Podkłady na zabiegi są do kupienia w automatach w bud 1 i 5 ... cena 5 zł ...
Aha , w bud 5 jest fryzjerka :)

To by było chyba już wszystko , jeśli cos sobie przypomne , dopiszę , jeśli Ktoś chce o cos zapytać - bardzo proszę , jesli bedę znać odpowiedź , udzielę jej na pewno :)

Zainteresowanym moimi wpisami dziękuję , mam nadzieję , że komuś sie przydadzą , tych , których irytuję , niech pomijają mój nick.

:D

I sobie przypomniałam ;)
Nie było żadnego mierzenia temperatury , ani wieczornych wizyt pani pielęgniarki w pokojach 8-)
Ostatnio zmieniony 06 lis 2021 20:35 przez GIENIA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Ewanko , i tak bym nie jechała do Belina , byłam tam z Niwy dwukrotnie , jak dla mnie nic szczególnego , wolałam niedzielę spędzić ze znajomymi ;)
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: Mazrena »

Gieniu super opis i doskonała relacja. Bardzo dokładnie opisałaś. Czytało się z zaciekawieniem :)
Można się od Ciebie uczyć ;)
Jedynie co zauważyłam to różnica w dezynfekcji i pomiaru tem. między marcem -kwietniem a Twoim pobytem w Kołobrzegu. I wówczas nie stwierdzono żadnego przypadku covidovego :roll: Może stwierdzili, że to nie ma sensu :o

Ale opis super :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Marzenko :kwiat: , nie napisałam , że nie dezynfekowano , tylko , że nikt tego nie widział .... rozmawiano o tym w poczekalni przed jadalnią , na korytarzach zabiegowych .... być może dezynfekowano wcześnie rano , lub późnym wieczorem :roll: ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

GIENIA pisze: 06 lis 2021 20:30
... nie wiem do czego mogłabym się przyczepić :?: :roll: nic nie przychodzi mi do głowy :)


Cytuję sama siebie :o ;)

No bo przypomniałam sobie co mnie i innych bolało .... brak szczotki do zamiatania , już niekoniecznie w pokojach , ale w kąciku , na korytarzu .... było tylko 6 pokoi ... i brak jakichkolwiek wycieraczek po wyjściu z windy .
Strasznie nanosił się piasek , nie pomagało tupanie przed wejściem do windy , ale gdyby nawet , to w windzie było go pełno .
Najpierw zdejmowałyśmy buty na korytarzu i wnosiłyśmy je wprost do łazienki do oczyszczenia , ale potem Gienia ;) wypatrzyła w namiocie " cudowny wynalazek " , czyli plastikową szczoteczkę z szufelką , za całe 3,50 ;)
I w tym momencie nasze kłopoty się skończyły :lol:
Nabytek zastał dla następnych , o ile ktoś się nie bał i go nie za... brał ;)
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: Bibi2 »

Świetnie Gieniu , brawo :kwiat: :D
dzięki
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2517
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: Mazrena »

Gieniu :kwiat: czytam ze zrozumieniem :lol: napisałam,że była tylko taka różnica ;) u nas non stop chodziły sprzątaczki i dezynfekowały, na zabiegach też, windy - było to widać na każdym kroku .... :)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: alka50+ »

Gieniu...szczegółowy opis z podzieleniem na działy.Każdy Kto takich informacji będzie szukał to tutaj znajdzie odpowiedż. :serce:
Super, że mimo różnych , innych złożoności/ są one wszędzie/ wróciłaś zadowolona z pobytu.
Życzę dużo zdrowia....i do zobaczenia przy Twoim kolejnym pobycie w Kgu. :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mewa Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Dziekuję Bibi2 :kwiat:
Dziękuję Alu :kwiat: , kolejny już chodzi mi po głowie ;)
ODPOWIEDZ